Svadobné dekorácie: aktuálne trendy

Plánujete svadbu a hľadáte inšpiráciu na svadobné dekorácie? Tak ako pri všetkom sa aj trendy v oblasti svadobných dekorácií každoročne menia. Keďže, v roku 2023 všeobecne platí, že vyhráva jednoduchosť a elegancia nad divokými kombináciami, v dnešnom článku vám predstavíme aktuálne trendy v oblasti výzdoby.

svadobne-dekoracie

Svadba v znamení udržateľnosti

Aj napriek tomu, že svadba sa doteraz všeobecne spájala s pompéznosťou, jedným z najvýraznejších trendov roku 2023 je udržateľnosť. A preto, sa páry sa pri organizácii čoraz viac zameriavajú na to, aby bola ich svadba šetrná k životnému prostrediu.

Vo všeobecnosti to znamená uprednostňovanie prírodných materiálov na výzdobu, pre tými umelými. V kurze sú materiály ako drevo, bambus, poľné kvety alebo recyklované doplnky.

Ručné práce majú úspech

V prvom rade sú ručné práce trend, ktorý sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Pretože, svadobná výzdoba, ktorá je vyrábaná ručne je nielen ekonomickejšia, ale i úprimnejšia. Bez ohľadu na to či sa do výroby pustíte vy alebo podporíte malú dielničku, ktorá dekorácie vyrába, budete mať z výzdoby úplne iný pocit. 

Ručné výrobky sú najčastejšie vyrobené z papiera, tkaniny, dreva alebo kvetov.

svadobne-dekoracie-rucne-prace

Svadobné dekorácie v znamení minimalizmu

Ďalším obľúbeným prvkom je minimalizmus. Ten sa dostáva v oblasti svadobných dekorácií do popredia. Cieľom je vytvoriť jednoduchý a elegantný priestor, ktorý sa bude viac ako na výzdobu zameriavať na atmosféru a hostí.

Platí, že minimalistická výzdoba sa vyznačuje jednoduchými tvarmi, čistými líniami, neutrálnymi farbami  a použitím prírodných materiálov.

Svadobné dekorácie a farebné kombinácie

Trendy farby idú ruka v ruke s minimalizmom. V roku 2023 sú obľúbené farby ako napríklad béžová, zelená, olivová alebo sivá. Tieto farby a ich kombinácie vytvárajú priateľskú a elegantnú atmosféru. Počas leta si priaznivcov našli aj pastelové farby, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou a romantikou.

Nie ste na to sami!

Ak si nie ste v oblasti dekorovania istý, môžete sa obrátiť na eventovú agentúru. V La Reunion sa zaoberáme organizáciou eventov a svadieb, a ponúkame vám širokú paletu služieb, vrátane svadobnej výzdoby.

Náš skúsený tím dekoratérov vám vykúzli tú najkrajšiu svadobnú výzdobu, podľa vašich predstáv. Navyše, ak stále nemáte svadobnú sálu či catering, obráťte sa na nás. Radi prekonzultujeme vaše očakávania na nezáväznej konzultácii.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.