Firemný Family day alebo Športový deň
s La Reunion

Family day plný zábavy
aktivít a chutného jedla

Utužte pracovno-rodinné vzťahy a užite si Family day alebo Športový deň plný zábavy a skvelého jedla spolu s nami. Nezáleží na tom či ste veľká spoločnosť alebo menšia firma. Vy, vaši zamestnanci a vaše rodiny si prídete na svoje. Vyberajte z areálov rôznych veľkostí a zo širokej ponuky našich atrakcií pre detí i dospelých.

Eventové vonkajšie priestory spoločnosti La Reunion. Family day, ktorá usporiadala spoločnosť Lareunion a ľudia sa na ňom zabávajú a súťažia.

Naše priestory

Kapacita 1000 hostí
Priestory_svadobne_lareunion Zemiansky dvor Šúrovce pre organizovanie tých najkrajších eventov.

Areál Šúrovce

Naše priestory v Šúrovciach sa nachádzajú v tesnej blízkosti mesta Sereď a iba 12 km od Trnavy. Penzión Zemiansky dvor je dokonalé miesto pre Family day s veľkým počtom hostí.

 

Areál disponuje dostatočným priestorom pre rôzne aktivity, jazierkom, upravenou záhradou a veľkou sálou s kapacitou pre 140 hostí. Spojením interiéru + exteriéru tak prináša priestor až pre 1000 hostí, ktorý otvára svoje dvere pre naozaj veľké firemné akcie.

Areál Ružindol

Areál v Ružindole je kúzelné miesto plné pokoja ideálne pre menšiu firemnú akciu s celkovou kapacitou do 200 hostí. Nachádza sa neďaleko Trnavy a zaujme vás upraveným exteriérom, krásnou záhradou plnou kvetov, rodinným nádychom, útulným interiérom a priestrannou sálou.

 

Najmenší salón vám zabezpečí posedenie pre 25 hostí, sála v interiéri posedenie pre 60 hostí a taktiež disponujeme okrem terasy na záhrade aj priestranným stanom v exteriéri.

Záhrada svadobných priestorov cateringovej spoločnosti La Reunion.
Vonkajší stan La Reunion pripravený na oslavu v Agropenzióne Hubert v blízkosti Trnavy.

Family day pod stanom

V areáli Ružindolu máme pre vás pripravený aj priestranný záhradný stan s pevnou podlahou. Stan disponuje dostatočnou kapacitou a plnohodnú zábavu zabezpečí až pre 130 hostí.

Nezabúdame však ani na najmenších, teda aj pre tých vieme v exteriéri pripraviť rôzne zaujímavé atrakcie.

Aktivity pre deti i dospelých

Grilovačka, opekačka, lukostreľba, stolný tenis, rodinná olympiáda, Škola varenia. Aktivity sú kombinovateľné a orientované tak, aby ste si mohli vytvoriť firemný event, ktorý očarí každého kolegu, ale aj člena rodiny.

Vyskladajte si Family day, na ktorý nezabudnete

Family day so zábavou pre všetky vekové kategórie. Vyberajte spoza zaujímavých aktivít a obľúbených programov tak, aby ste vytvorili ideálny deň pre každého účastníka.

Bude to Famili day s jazdou na koni, stolným tenisom, lukostreľbou?

Radšej uprednostníte náučný program v podobe školy varenia alebo zábavu pri obľúbenom rodinnom grilovaní či tradičnej opekačke?

Jazdkyňa na koni v penzióne La Reunion.
Jazda na koni
Lukostreľba, ako súčasť programu pre firemnú akciu.
Lukostreľba
Family day usporiadaný spoločnosťou La Reunion, na ktorom prebieha opekačka a grilovačka.
Grilovačka, Opekačka

Catering na Family day alebo Športový deň

Čo by to bolo za Family day bez plných stolov a výborného jedla pre rôzne chuťové bunky a vekové kategórie.

Catering

Nechajte sa prekvapiť, kompletným a chutným cateringom so všetkým, čo k tomu patrí. Ako cateringová spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnou kuchyňou zabezpečíme akciu akejkoľvek veľkosti.

 

Či už sa rozhodnete pre menší raut, studenú kuchyňu, švédske stoly alebo plnohodnotné menu s niekoľkými chodmi, sme tu v každom prípade pre vás.

Firemná akcia s pripraveným cateringom od La Reunion. Obložené misy, chlebíčky, šalát. Cateringové služby od La Reunion.
Chutný catering & moderná gastronómia

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta
Zemiansky dvor Šúrovce pre organizovanie tých najkrajších eventov. Catering na svadbu, oslavu, firemný večierok.

Firemné akcie a catering

Family day, športové dni, open day, … Pripravíme pre vás akúkoľvek akciu, a to so všetkým, čo k tomu patrí. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať +421 911 177 179

Aj keď sa nerozhodnejte pre naše priestory, chutný catering vám vieme doručiť kamkoľvek, kam potrebujete. Sme tu pre vás. Zabezpečíme dopravu, zapožičanie inventáru, chafing a jedlo vám kompletne pripravíme na servírovanie.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.