Catering na svadbu & svadobné priestory

Splníme vám sen
o dokonalej svadbe

Hľadáte ideálne miesto pre vašu svadbu? Máme pre vás dve skvelé možnosti – Penzión Hubert pri Trnave a Penzión Zemiansky dvor v Šúrovciach. Oba priestory sú vám k dispozícii a radi sa postaráme aj o vynikajúci catering, aby ste si slávnostné chvíle vychutnali bez stresu a starostí. Každá svadba je pre nás unikátna a vaše predstavy a želania sú pre nás záväzok, ktorý samozrejme splníme do bodky.

 

Kontaktujte nás a spoločne naplánujeme všetky detaily vašej svadby.

 

 

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/data/5/0/50cdd222-a56f-48c3-a6ca-b5878faa07ec/lareunion.sk/web/wp-content/themes/lareunion/template-svadby.php</b> on line <b>22</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/data/5/0/50cdd222-a56f-48c3-a6ca-b5878faa07ec/lareunion.sk/web/wp-content/themes/lareunion/template-svadby.php</b> on line <b>23</b><br />

Miesto pre vašu
svadbu

Kapacita 130 ľudí
Priestory prichystané na rodinnú oslavu a catering na svadbu v La Reunion. Agropenzión Hubert Ružindol a catering na svadbu a krásne priestory pripravené pre svadobčanov.

Priestory kúzelného
Penziónu Hubert Ružindol

Či už sa rozhodnete pre komornejšiu svadbu v kruhu blízkej rodiny alebo pre honosnú svadbu s väčším počtom hostí, vyhovieme obom prípadom. K dispozícii máte sálu s kapacitou 60 hostí alebo salónik s kapacitou 25 hostí. Ak plánujete svadbu pod holým nebom, k dispozícii vám ponúkame vonkajší stan s kapacitou pre 130 hostí. Ružindol, svadba ako z rozprávky.  Ak hľadáte svadobné sály Trnava a okolie, sme vám k dispozícii.

Príprava stolovania

Po odsúhlasení počtu hostí sa môžeme dohodnúť na rôznych variáciách rozmiestnenia stolov.

Prenájom stanu

Je vašim snom svadba pod holým nebom? V La Reunion to vieme zariadiť! Svadba pod stanom je veľmi oblúbená a radi ju pre vás zastrešíme kvalitným, nepremokavým stanom s pevnou podlahou. Kapacita exteriérového stanu je 130 hostí a vieme vám pripraviť niekoľko variácií rozmiestnenia stolov, či už sa rozhodnete pre guľaté alebo hranaté prevedenie.

 

Za veľmi dôležité považujeme aj finálne dotvorenie priestoru a tak vám ponúkame služby profesionálneho dekoratéra, ktorý ho premení na miesto ako z rozprávky.

Vonkajší stan La Reunion pripravený na oslavu v Agropenzióne Hubert v blízkosti Trnavy. La Reunion
140 hostí
Pripravené dekorácie stolov a priestor Šúrovce. Priestory Zemiansky dvor Šúrovce

Zemiansky dvor Šúrovce
a svadba v romantickom štýle

Ak hľadáte svadobnú sálu v okolí Trnavy sme tu pre vás. Romantická záhrada plná svetielok, priestranné nádvorie s posedením a svadobná sála s kapacitou pre 140 hostí.

V našom Penzióne Zemiansky dvor zastrešíme všetko pod jednou strechou, či už preferujete menšiu svadbu v Gazdovskej izbe Penziónu Zemiansky dvor v kruhu najbližších alebo veľkolepú svadobnú párty vo veľkej svadobnej sále.

Lareunion Svadby Zemiansky dvor Šúrovce a jeho jesenná atmosféra.

Vonkajšie priestory

Počas letných dní určite radi využijete možnosť stráviť chvíľu oddychu od svadobného ruchu aj v exteriéri.

 

Penzión Hubert vás okúzli svojou krásnou záhradou, ktorá vám poskytne magické zátišia ako stvorené na svadobné fotografie.

 

Či už hľadáte romantiku alebo neformálnu atmosféru, naše vonkajšie priestory Penziónu Zemiansky dvor vám poskytnú dokonalé miesto pre vašu svadbu a letnú party na veľkorysom nádvorí.

Svadobná výzdoba

Svadobná sála je miestom, kde strávite najdlhšiu časť svadobného dňa. Naše spolupracujúce dekoratérky vám vytvoria dokonalú atmosféru a doladia s vami všetky detaily.

Záleží už len na vás, aké farby a doplnky si vyberiete. My vám pripravíme svadobnú sálu, ktorá ohúri vašich hostí.

 

Kvetinová dekorácia plná farieb, zlatá bohémska, či romantická ? Ukážte nám fotografiu výzdoby, ktorá sa vám páči a nechajte sa prekvapiť návrhmi od našich partnerov – dekoratérov. Inšpiráciu môžete načerpať v našej galérii.

Ukážka catering na svadbu a dekorácie stola.
Všetky použité fotografie sú z našich
realizovaných svadieb.

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta
Lareunion Svadby Lareunion Svadby

Prenájom inventáru

Všetko potrebné, čo obnáša organizácia veľkej udalosti vám zapožičiame.

V sortimente La Reunion nájdete širokú ponuku gastro inventáru ako porcelán, sklo, príbory, mobiliár, podnosy, nerezový inventár, stoly, stoličky, slávnostný textil.

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.