organizacia-svadby-bez-stresu-la-reunion-trnava-svadobne-priestory-catering

Organizácia svadby bez stresu, ako na to?

Organizácia svadby môže byť pre mnohých z vás náročným a stresujúcim procesom. Od výberu miesta a jedál až po kvety a hudbu, každý detail sa zdá byť kľúčovým pre vytvorenie dokonalého svadobného dňa. Avšak, so šikovným plánovaním a organizáciou si môžete ušetriť vrásky na čele a celá svadba prebehne hladko a bez stresu.

Ako svadobná a cateringová agentúra La Reunion sme si pre vás pripravili niekoľko užitočných tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri organizácii svadby. Naše dlhoročné skúsenosti sú vám k dispozícii a radi vám pomôžeme zabezpečiť, aby váš veľký deň bol nezabudnuteľný.

Vytvorte si svadobný zoznam úloh

Rozdeľte si organizáciu svadby na menšie úlohy, čo vám umožní lepšie sledovať váš plán a nezabudnete na niečo dôležité. Začnite tým, že si vytvoríte zoznam úloh pre všetky aspekty svadby. 

V zozname by mali byť uvedené všetky veci, ktoré musíte urobiť, a to v poradí podľa priority. Organizácia svadby podľa zoznamu úloh bude prehľadná a budete vedieť, čo ešte musíte urobiť.

Ak máte problém s tvorbou zoznamu úloh, môžete využiť pomoc rôznych nástrojov, ako napríklad, online svadobný plánovač, vďaka ktorým budete mať všetko potrebné na jednom mieste.

Stanovte si rozpočet

Aby ste mohli určiť rozpočet, musíte zvážiť, koľko financií si môžete dovoliť minúť na túto špeciálnu udalosť a ktoré položky sú pre vás najdôležitejšie.

Pri plánovaní rozpočtu pre svadbu musíte zohľadniť náklady na miesto, jedlo, hudbu, fotografa a kvety, ktoré by mali byť v súlade s vašimi predstavami a očakávaniami. Okrem toho nezabudnite zohľadniť aj možné skryté náklady, ako napríklad dopravu pre hostí, kozmetiku a oblečenie pre vás a vášho partnera, ale aj pre družičky a svedkov.

Svadobný priestor si rezervujte vopred

Rezervácia svadobného miesta je kľúčovou súčasťou organizácie svadby. V závislosti od miesta a ročného obdobia sa môžu priestory rýchlo zaplniť, preto je dôležité rezervovať si svadobný priestor včas. Odporúčame si rezervovať svoj veľký deň minimálne 12 mesiacov vopred, aby ste mali dostatočný čas na plánovanie ostatných detailov.

Organizácia svadby na kľúč

Organizácia svadby môže byť náročným úlohou, preto ak je to nad vaše sily, neváhajte sa obrátiť na profesionálov.

Ako svadobná agentúra La Reunion sa postaráme o vašu svadbu od začiatku až do konca. Sme hrdí na naše skúsenosti a úspešne zrealizované svadby. Ponúkame vám komplexné riešenie, ktoré vám ušetrí nemálo času a zabezpečí, aby vaša svadba bola nezabudnuteľným zážitkom pre vás a vašich hostí.

Sú vám k dispozícii naše dva krásne a unikátne svadobné priestory – Agropenzión Hubert a Zemiansky dvor, ktoré vám ponúkame s kompletným cateringom na svadbu

Náš kuchársky tím pod vedením šéfkuchára Juraja Vrábela vám pripraví prvotriedne jedlá podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Organizácia svadby s La Reunion

 • máme za sebou mnoho úspešne realizovaných svadieb
 • ponúkame vám kompletné riešenie od výberu priestoru až po catering
 • k dispozícii máte dva unikátne svadobné priestory v blízkosti Trnavy
 • organizácia svadby bez starostí
 • ku každému pristupujeme individuálne

S nami sa nemusíte obávať ničoho, pretože sa postaráme o každý detail. Chcete zažiť bezstarostnú organizáciu svadby? Kontaktujte nás

Sledujte nás  na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a v prípade záujmu nás rovno kontaktujte❤️

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.