Firemná akcia s pripraveným cateringom od La Reunion. Obložené misy, chlebíčky, šalát. Cateringové služby od La Reunion.

Svadobná hostina, aké jedlá nemôžu chýbať?

Svadobná hostina je neodmysliteľnou súčasťou svadobného dňa. Hodovanie je jedným zo spôsobov ako si môžete tento jedinečný deň užiť. Tak ako všetko, aj svadobné menu má svoje pravidlá. Aké to sú, sa dočítate v dnešnom článku.

Svadobná hostina má svoje pravidlá a postupnosť

Aj keď to možno na prvý pohľad nie je vidno, svadobná hostina vyžaduje dôkladné plánovanie. Pri príprave je dôležité zvážiť niekoľko faktorov.

V prvom rade by ste si mali určiť rozpočet, ktorý chcete minúť na hostinu a počet vašich hostí. Ďalej by ste mali zvážiť vaše preferencie, ale aj preferencie vašich hostí. Ak trpí niekto z vás intoleranciami, odporúčame vybrať cateringovú spoločnosť, ktorá sa vašim potrebám prispôsobí. V La Reunion cateringové služby prispôsobujeme individuálnym potrebám a po dohode vieme pre niektorých hostí pripraviť extra menu.

Čo tvorí svadobnú hostinu?

Prvým jedlom na svadbe má byť hlavné svadobné menu, ktoré sa skladá z viacerých chodov.

1. Predjedlo

Ak chcete hostinu odštartovať niečím sviežím a malým, odporúčame pred polievkou ešte predjedlo. Pričom, najčastejšie to sú rôzne paštéty alebo šaláty, ktoré vašich hostí perfektne naladia na zvyšok hostiny.

2. Polievka

Polievka je neodmysliteľnou súčasťou hostiny. To akú zvolíte, je na vás. Ak chcete výdatnú polievku, obľúbenou je hríbová. Nestarnúca a ľahká klasika je hovädzí vývar.

3. Hlavné jedlo

Sviečková je overenou klasikou, no nebojte sa svojím hosťom ponúknuť aj iné, no chutné jedlá. Hlavné jedlo by malo pozostávať z mäsa, pričom sa odporúča bravčové, hovädzie, hydina, ale i ryba a prílohy.

Ak sa rozhodnete pre služby La Reunion, pripravíme pre vás jedlá, ktoré budú zážitkom. Špecializujeme sa na catering v okolí Trnavy a sme zameraní na tradičnú i modernú gastronómiu.

4. Dezert

Výdatná hostina si zaslúži sladkú bodku v podobe dezertu. Chutných dezertov je neúrekom a výber závisí na vašich prefenciách. Ovocný a svieži dezert či čokoládová bomba, ktoré si vyberiete?

Catering-chutovky

Polnočné menu

Druhá večera na svadbe pozostáva z polnočného menu. V tomto prípade máte dve možnosti. Môžete si vybrať overenú klasiku v podobe polnočnej kapustnice, no čoraz obľúbenejšími sa stávajú švédske stoly. Vaši hostia majú možnosť výberu, pričom sa môžu občerstviť počas celého večera. Švédske stoly na svadbu by mali zahŕňať mäso, šaláty, prílohy, zeleninu či dezerty.

Svadobná hostina Trnava

Sme eventová agentúra a pre našich klientov zabezpečujeme organizáciu svadieb, osláv či firemných akcií. Ak organizujete svadbu a hľadáte niekoho, kto pre Vás sprostredkuje všetko od A po Z alebo zháňate cateringovú spoločnosť, ktorá sa postará o chutné menu, neváhajte sa na nás obrátiť.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.