svadobne_priestory_La Reunion_Vonkajšie posedenie a catering pripravený pre hostí v Agropenzión Hubert Ružindol.

Svadba pod stanom alebo holým nebom

Svadba pod stanom alebo holým nebom stále stúpa na svojej popularite. V minulosti bola svadba pod holým nebom čosi tak bežné, ako je dnes svadba v interiéroch luxusných reštaurácií či hotelov. Väčšinou sa konala na dvore alebo na námestí v rodnej dedine. Nechýbali štedro prestreté stoly, záhony kvetov a džbány plné vína. Ako vyzerajú svadby pod holým nebom dnes?

Jedno je isté, záhradné svadby vyžadujú veľa príprav, trpezlivosti a pevných nervov. V hollywoodskych filmoch je rozruch okolo svadobných príprav tradičnou nutnosťou. No tento krát filmy ozaj nepreháňajú a organizácia svadby vám dokáže privodiť poriadny stres. Niektorí sa púšťajú do organizácie naplno a celkom sami, avšak o pár týždňov sa chytajú za hlavu. Svadba by predsa mala byť dňom, ktorý si novomanželia a ich blízki vychutnajú bez zbytočne vytrhaných vlasov. Ľudia sa preto začínajú viac spoliehať na služby, ktoré ponúkajú eventové agentúry. Šetria vám čas, financie, ale aj psychiku, lebo sa môžete odbremeniť od plánovania a priebehu svadby, a tak si ju o veľa viac užite.

Priestor Ružindol s dekoráciami pripravenými svadba pod stanom a holým nebom.

 

Ako na zradné počasie?

Ak hovoríme o svadbách pod holým nebom, za vhodné možno pre ne označiť čas od neskorej jari do skorej jesene. Leto je teda hlavným obdobím, kedy si môžete užiť recepciu aj vonku. Aby však vašich hostí netrápil na konci dňa zápal pľúc či úpal, myslite na vytvorenie umelého stropu, najlepšie formou záhradného stanu.

 

Vonkajší stan La Reunion pripravený na oslavu v priestore Ružindol v blízkosti Trnavy. Tento priestor môžete využiť aj na svadbu pod stanom.

 

Svadba pod stanom v La Reunion

Agentúra La Reunion má v ponuke celoročný záhradný stan, kde sa váš sen a svadba pod stanom stane skutočnosťou. 

Svadobný stan od firmy La Reunion je jednoduchý a sofistikovaný, môžete si ho podľa vášho vkusu doladiť akýmkoľvek typom dekorácie. Taktiež je veľmi priestranný, so zabezpečenou podlahou a kapacitou až 100 ľudí. Stan vám privezú a rozložia kdekoľvek budete chcieť, aj na koniec sveta.

Firemné raňajky nachystané, ako služba cateringu La Reunion.

Láska ide cez žalúdok

Ak nechcete od vašich hostí namiesto „polievka je málo slaná, nevesta je nebozkaná“ počuť  ako je polievka studená a ryža príliš slaná, mali by ste myslieť na správny výber cateringovej agentúry. O to viac, ak ide o svadbu v exteriéri, pretože vaše jedlo musí byť často pripravované inde a následne dovážané. Preto je skvelé vybrať si takú agentúru, ktorá bude mať pod palcom celý priebeh svadby, od začiatku jej príprav až po samotný záver.

Firma La Reunion je predovšetkým skvelou cateringovou agentúrou, ktorá pre vás a vašich hostí zabezpečí hostinu ako sa na poriadnu svadbu patrí. O správne načasovanie servírovania či čerstvosť sa nemusíte báť.

Záhradné svadby sa vďaka svojej prirodzenosti a originalite stávajú čoraz väčším hitom medzi budúcimi mladomanželmi. A aký bude ten váš deň D?

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.