Firemný vianočný večierok
s La Reunion

Štedrý vianočný večierok
s poriadnou nádielkou chutí

Vianočné posedenie, plné zábavy a tradičných či netradičných chutí? Prichystajte pre svojich zamestnancov, kolegov krásne vianočné prekvapenie, na ktoré budú ešte dlho spomínať.  Vyberajte spomedzi našich priestorov a služieb pre firemný večierok a môžete sa tešiť na večer plný zábavy a skvelého jedla.

program na vianočný večierok Priestory pre Firemný večierok Trnava

Catering na firemný večierok

Horúca kapustnica, rozvoniavajúce medovníčky, varené vínko a misa plná punču? Alebo radšej grilované rebierka, pečené mäsko a menu vhodné i pre vegetariánov? Je to len na vás.

Vianočný večierok plný tradičných i netradičných chutí

 

Kompletný a chutný catering so všetkým, čo k nemu patrí si môžete vychutnať v jednom z našich priestorov alebo ho privezieme až k vám. Zabezpečíme dopravu, zapožičanie inventáru, chafing a jedlo vám kompletne pripravíme i naservírujeme.

 

Menu na vianočný večierok môže byť zostavené z klasických vianočných pokrmov alebo aj vašich obľúbených jedál. Stačí nám napísať predstavu a podľa nej pripravíme menu. Môžete si vybrať menší raut, studenú kuchyňu, švédske stoly alebo plnohodnotné menu s niekoľkými chodmi. Rovnako nie sú problémom ani intolerancie či vegánske a vegetariánske pokrmy.

catering na firemný vianočný večierok Lareunion Trnava

Naše priestory pre vianočné posedenie

Zemiansky dvor Šúrovce
priestory pre vianočný večierok lareunion zemiansky dvor šúrovce program na vianočný večierok

Firemný večierok v priestrannom areáli

Ak hľadáte priestor na vianočný večierok, kde budete mať so svojimi kolegami dostatok súkromia, tak potom sú naše priestory v Šúrovciach ideálnou voľbou. V tesnej blízkosti mesta Sereď a iba 12 km od Trnavy nájdete penzión Zemiansky dvor s veľkou sálou, ktorá disponuje kapacitou 140 hostí a ponúka vám dostatočný priestor na tanec či zábavu. Rovnako máme však v Šúrovciach priestor v Penzióne Zemiansky dvor pre menšie eventy s kapacitou 50 hostí.

Priateľské vianočné posedenie

Pri menšej firemnej akcii si môžete vybrať spomedzi priestorov, ktoré vám ponúka penzión Hubert. Areál v Ružindole, neďaleko Trnavy vás zaujme svojou vianočnou atmosférou, rodinným nádychom a útulným interiérom. Najmenší salón vám zabezpečí posedenie pre 25 hostí a sála v interiéri posedenie pre 60 hostí.

La Reunion priestory pre vianočný večierok penzion Hubert mikulaske posedenie lareunion trnava

Aktivity na vianočný večierok

Nezabudnuteľný event však nie je len o skvelom menu, základom je svojich hostí i zabaviť a pripraviť im zaujímavý program.

Tipy na vianočný večierok s La Reunion

Mikulášske posedenie či  firemný večierok vám radi spestríme degustáciou prémiových rumov alebo ochutnávkou výberových vín.

 

To však nie je koniec, našim hosťom vždy odporúčame školu varenia, kde si spoločne vyskúšajú prípravu chutných pokrmov. Je len na vás, čo si vyberiete. Bude to vianočná špecialita, voňavé medovníčky alebo u nás veľmi obľúbená príprava šťavnatého burgra s cibuľovým chutney?

tipy na vianočný večierok - degustácia rumov
Degustácia rumov
ochutnávka vín na vianočný večierok
Ochutnávka vín
aktivity na vianočný večeirok škola varenia
Škola varenia

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.