Firemná akcia od La Reunion

Všetko čo potrebujete
pre dokonalú akciu

V našom Penzióne Hubert nájdete nepochybne všetko čo potrebujete, aby vaša firemná akcia dopadla nad vaše očakávania. Zabezpečíme pre vás krásne priestory, vynikajúci catering a pre väčšie pohodlie hostí samozrejme aj ubytovanie. Neváhajte sa obrátiť na naše služby a využiť náš Penzión Hubert pre slávnostné príležitosti, ktoré sa zapíšu do pamäti vás a vašich hostí.

element

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Priestory a kapacity

Náš Penzión Hubert v Ružindole disponuje rôznymi kapacitami priestorov. Ak potrebujete komornejšiu atmosféru firemného stretnutia, je vám k dispozícii miestnosť na poschodí s kapacitou 25 ľudí vybavenou projektorom a obrazovkou. Pre väčšie firemné akcie a večierky sú vám samozrejme k dispozícii salónik s kapacitou 25 ľudí, reštaurácia s kapacitou 60 ľudí a vonkajší stan s kapacitou 130 ľudí.

Bez dobrého jedla
by to nešlo

Firemná akcia, večierok, konferencia alebo školenie by sa neobišlo bez chutného občerstvenia a pohostenia hostí. Náš šikovný šéfkuchár pre vás pripraví lahodné jedlá, či už sa rozhodnete pre menší raut, studenú kuchyňu, švédske stoly alebo plnohodnotné menu s niekoľkými chodmi.

Firemná akcia
a teambuilding

Doprajte svojim kolegom a zamestnancom nezabudnuteľné zážitky. Nájdete u nás priestory vhodné pre zábavu, miesto pre tanec, vonkajšie priestory i ubytovanie. Ak váš teambuilding  bude vyžadovať pracovný priestor, bude vám k dispozícii konferenčná miestnosť, kde vám radi pripravíme menšie občerstvenie. Tak isto sa radi postaráme aj o zábavnú zložku a zabezpečíme aktivity ako jazdu na koni, stolný tenis alebo lukostreľbu.

Lareunion Lukostrelba
Lukostreľba
Lareunion Pingpong
Stolný tenis
Lareunion Jazda na koni
Jazda na koni

Firemné raňajky

Firemné raňajky sa stávajú čoraz viac populáršie a preto sú motivujúcim začiatkom firemného dňa. Aj v tomto prípade sme tu pre vás a radi vám pripravíme chutné a zdravé raňajky podľa vášho želania. Všetko vám pripravíme a dopravíme do vašej firmy v Trnave a jej okolí.

Obložené misy, chlebíčky, plnené croissanty, šaláty a ovocné poháre, zelenina, čo vám len na um príde.

Externý catering a donáška

Ak sa firemná akcia koná vo vašich vlastných priestoroch, zaobstaráme pre vás chutné občerstvenie. Navyše hotové jedlo doručíme až k vám a samozrejme vám požičiame aj kompletný inventár, aby jedlo zostalo teplé.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.