Denné menu Trnava a okolie

Denné menu Trnava a okolie. Vychutnajte si originálne menu a oddajte sa gastronomickému umeniu modernej kuchyne La Reunion. Na tanieri nájdete jedlá vyrobené z čerstvých a sezónnych surovín plné chutí a vôní, ktoré pre vás s láskou pripravujeme.

 

Neváhajte nás kontaktovať a objednať si z aktuálnej ponuky obedového menu na tento týždeň. Radi sa postaráme aj o donášku a obedové menu si môžete vychutnať u vás doma alebo v práci. Rozvoz robíme v Trnave a blízkom okolí, ako napríklad  Borová, Dlhá, Suchá nad parnou, Zvončín, Ružindol a Biely Kostol.

 

Sledujte nás na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram 🤎

denné menu La Reunion Trnava

Chutný obed na vašom stole

Snažíme sa pre vás vytvárať neustále nové jedlá na každý deň. V našej kuchyni nájdete iba kvalitné a čerstvé suroviny od dodávateľov z blízkeho okolia. Týmto spôsobom prinášame na váš tanier jedlá plné chuti a vône, ktoré určite budete chcieť znovu vyskúšať.

 

Kombinujeme tradičné recepty s modernými prvkami a technikami, aby sme vám mohli ponúknuť skutočne nezabudnuteľný zážitok z jedla. Okrem toho dbáme aj na to, aby boli naše jedlá zdravé a vyvážené, pretože vieme, že zdravie je pre vás dôležité. Veríme, že sa nám podarí splniť vaše očakávania a že sa budete na návšteve u nás cítiť príjemne.V našom obedovom menu nájdete každý deň rôzne druhy jedál, od tradičných po moderné, aby si každý našiel niečo podľa svojho vkusu. Denné menu, meníme podľa sezóny a dostupnosti surovín.

 

Vyberte si, na čo máte chuť 🤎

Nenašli ste v našom obedovom menu jedlo, na ktoré máte chuť? Možno váš jazýček uspokojí alternatíva, ktorá je jeho súčasťou každý týždeň.

 

A pre tých, ktorí nemajú čas prísť k nám, sme sa rozhodli rozvážať jedlo v blízkom okolí. Takže teraz si môžete vychutnať naše obedové menu aj v pohodlí vlastného domova. Stačí nám len zavolať a my sa postaráme o zvyšok.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.