Cateringové služby Trnava a okolie

Objednajte si chutné jedlo,
ktoré bude zážitkom

Postaráme sa o cateringové služby pre váš event, oslavu, či inú udalosť v Trnave a jej okolí. Nechajte sa prekvapiť, kompletným a chutným cateringom so všetkým, čo k tomu patrí.

 

Čo teda prinášame na váš stôl ? Samozrejme tie najchutnejšie a oku lahodiace pokrmy, ktoré budú zážitkom pre vás a vašich hostí🤎

Vyberte si z našej ponuky

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta

Cateringové služby

Ako cateringová spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnou kuchyňou zabezpečíme akúkoľvek vašu akciu.

Či už sa rozhodnete pre menší raut, studenú kuchyňu, švédske stoly alebo plnohodnotné menu s niekoľkými chodmi, sme tu v každom prípade pre vás. Náš tím pod vedením šéfkuchára Juraja Vrábela vám naservíruje modernú a chutnú gastronómiu, ktorá bude prekvapivo zážitkom.

 

Netrúfate si zostaviť menu pre vašich hostí?

Aj s tým vám vieme pomocť.

Kvalitné suroviny

Základom každého chutného jedla sú predovšetkým kvalitné suroviny a my vyberáme len to najlepšie. Presvedčte sa sami a objednajte si cateringové služby od La Reunion a získate nepochybne nielen vynikajúce jedlo, ale aj oku lahodiace pokrmy, ktoré sa vám zapíšu do pamäti.

Jedlo až k vašim dverám

Chutný catering vám dopravíme samozrejme tam, kam potrebujete. Či už plánujete oslavu v domácom prostredí, firemný večierok, ples alebo garden party. Sme tu pre vás. Zabezpečíme dopravu, zapožičanie inventáru, chafing a jedlo vám kompletne pripravíme na servírovanie.

 

Naše denné menu sledujte na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Chutné jedlo
na detskú oslavu

Cateringové služby, ktoré ulahodia najmenším?

Áno. Detské oslavy sú samozrejme súčasťou života našich detí a nepopierateľne ich milujú. My vám s organizáciou a občerstvením radi pomôžeme a vy si ju môžete užiť bez stresu a starostí. Detské menu pripravíme a naservírujeme presne podľa vašich predstáv, veď detskej fantázii sa medze nekladú.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.