Prenájom priestorov na svadbu – na čo si dať pozor?

Vaša svadba je jedným z najdôležitejších momentov vo vašom živote, a preto si pozornosť zaslúži každý detail. Významnú rolu hrá pri organizácii výber správneho miesta. Príjemný a funkčný priestor vám zabezpečí nezabudnuteľný svadobný zážitok. Prenájom priestorov na svadbu je však nutné dobre premyslieť. V článku vám prinášame tipy, na čo si dať pri výbere pozor. 

Čo všetko zahŕňa prenájom priestorov na svadbu?

Pri výbere správneho priestoru by sme nemali myslieť len na dizajn, ale aj dispozičné riešenie priestoru. To správne miesto by malo spĺňať všetky vaše požiadavky, aby ste sa v ňom vy a vaši blízki cítili komfortne. 

Nechajte si poradiť!

Naša eventová agentúra La Reunion vám na prenájom ponúka dva nádherné svadobné priestory v Trnave a okolí. Agropenzión Hubert v Ružindole ponúka kapacitu do 130 hostí. Svadobnú hostinu môžete usporiadať v interiéri aj v exteriéri. Rodinná atmosféra penziónu pre vás vytvorí ideálne podmienky pre váš svadobný deň. Agropenzión dokonca ponúka aj možnosť ubytovania, čo je veľkou výhodou, ak vaši hostia cestujú z ďaleka.

Ak túžite po vidieckej atmosfére, učaruje vám Zemiansky dvor Šúrovce s kapacitou do 140 hostí. Jeho jedinečný dizajn okúzli vás aj vašich hostí. Využiť môžete interiér aj exteriér. Spojenie oboch priestorov vám otvára možnosť kapacity až do 1 000 hostí.

Na čo si dať pri prenájme priestorov na svadbu pozor?

  1. Kapacita priestorov – Jedným z najdôležitejších aspektov je kapacita. Dôležité je zabezpečiť aby ste sa vy a vaši hostia cítili pohodlne. Vyhnite sa stiesnenosti a dajte prednosť priestranným objektom.
  2. Dostupnosť lokality – Miesto konania svadby musí byť jednoducho prístupné, aby ste vaším hosťom zabezpečili komfort. Ak máte hostí, ktorí cestujú z ďaleka, preverte si či lokácia ponúka možnosť ubytovania, prípadne či sa hostia môžu ubytovať v blízkosti.
  3. Cateringové možnosti – Dobrá svadba ide ruka v ruke s dobrým jedlom. Preto je dôležité zvážiť či priestory poskytujú catering. V prípade, že sa rozhodnete pre jeden z našich dvoch tipov, catering zabezpečíme my – La Reunion. Naše cateringové služby sa vyznačujú kreativitou a precíznosťou. Jedlá pripravujeme len z tých najkvalitnejších surovín a prihliadame tiež na alergie a intolerancie vás a vašich hostí. 

Prečo sa rozhodnúť pre La Reunion?

Sme spoľahlivým partnerom, ktorý vašu svadbu zorganizuje od A po Z. Sprostredkujeme vám prenájom priestorov a zabezpečíme vám catering aj výzdobu. Radi vám poradíme ohľadom akýchkoľvek otázok, ktoré súvisia s organizáciou svadby. Pracujeme precízne a s ohľadom na každý detail. Zverte sa do našich rúk a my vám pripravíme svadbu, o ktorej ste vždy snívali! Kontaktujte nás na našom webe, telefonicky +421 911 177 179 alebo mailom catering@lareunion.sk. Nájdete nás tiež na Facebooku a Instagrame

 

Vaše La Reunion

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.