svadba-trnava-lareunion

Svadby cez týždeň – Na lásku je vždy správny čas

Priestory a catering

Priestory na víkend máme často celkom vybookované na dlhú dobu. Toto sa však netýka pracovného týždňa. Cez ten vám vieme poskytnúť termín hoci aj dnes.

Radi sa postaráme aj o cateringové služby, nechajte sa prekvapiť kompletným a chutným svadobným menu so všetkým, čo k tomu patrí.

Svadba cez týždeň v La reunion s 10% zľavou na svadobné priestory.

DJ alebo kapela

Ako aj priestory, skvelá hudba na svadbu býva často krát nedostupná. Zohnať dobrú kapelu, hudobnú skupinu alebo DJa si vyžaduje rezerváciu dlhú dobu pred termínom. V rámci týždňa sú však dostupnejší. Svadobný DJ a hudba je dušou svadby. Spolupracujeme so zoskupením DJ-ov, ktorí sa špecializujú na svadby a o hudbu sa na vašej svadbe určite postarajú.

Veľkým plusom je aj to, že v rámci svadieb cez týždeň zabezpečujú aj krásne nasvietenie zadarmo a zľavu z ceny. DJi z Fashion Sound dokážu tiež zabezpečiť zábavu a sprievod v podobe moderného starejšieho.

 

Lepšia cena počas týždňa

V La Reunion garantujeme, že svadobné služby budú počas týždňa v lepšej cene! Na svadbu od pondelka do štvrtka poskytujeme 10% zľavu na priestory, či dobrého svadobného Dj-a.

 

Ako je to s obradmi?

V rámci civilného obradu nezáleží na tom, aký deň v týždni je. Stačí dať vedieť príslušnému orgánu v dostatočnom predstihu. Čo sa týka cirkevného obradu, všetko záleží na dohode s vašim oddávajúcim.

Na lásku je vždy správny čas a nezáleží na tom, či je sobota alebo pracovný týždeň.

Nečakajte teda pridlho, až sa stanete novomanželmi. Zoberte si svoju polovičku už teraz. Ak máte záujem o svadbu počas týždňa v La Reunion s úžasnou hudbou a osvetlením od Fashion Sound, neváhajte nás kontaktovať.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.