Cateringová spoločnosť pre vaše akcie & eventy

Ako cateringová spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami sa postaráme o komplexnú organizáciu pre vaše akcie a eventy. Radi vám poradíme aj pri výbere občerstvenia, kapacite priestoru a možnostiach výzdoby. Na tanieri u nás nájdete prémiovú gastronómiu, ktorá je skutočne zážitkom. Vytvárať pre vás akcie a eventy, na ktoré len tak nezabudnete, je pre nás jednoducho potešením.

kolko_stoji_svadba_Svadby_lareunion

Svadby

Svadba, po akej ste vždy túžili! Premeníme vaše najtajnejšie sny o rozprávkovej svadbe na skutočnosť. Náš tím profesionálov pripraví všetko do posledného detailu tak, aby ste na váš svadobný deň nikdy nezabudli.
Priestory a catering na svadby, oslavy a firemné večierky.

Oslavy

Nezáleží na tom, či oslavujete jubileum, pripravujete detskú oslavu, oslavu promócií alebo inej významnej životnej udalosti. Obráťte sa na La Reunion a o vašu oslavu sa s radosťou postaráme!
LaReunion Catering trnava a plný stôl chutného jedla

Firemné akcie

Firemné oslavy, vianočné večierky, teambuildingy. Nezáleží na tom, akým spôsobom chcete odmeniť svojich zamestnancov za dobre odvedenú prácu, u nás v La Reunion sa o všetky špeciálne príležitosti postaráme!

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta

O nás

Milí priatelia, tešíme sa na vás pri rôznych životných príležitostiach, ktoré chcete patrične osláviť. Vytvorili sme krásne a jedinečné prostredie, ktoré bude zázemím pre vaše svadby, oslavy, akcie, eventy, firemné večierky… akékoľvek výnimočné okamihy vášho života.

 

V štýlovom prostredí nášho Penziónu Hubert alebo Penziónu Zemiansky dvor vám poskytneme nadštandardné služby. Zabezpečíme pre vás kompletný catering a radi vám budeme nápomocní aj pri jeho zostavovaní. Pre väčšie pohodlie vás aj vašich hostí poskytujeme aj ubytovanie.

Naše jedlá
na vašom stole

V kuchyni si zakladáme na poctivých surovinách vysokej kvality, ktoré šéfkuchár Juraj premieňa v gastronomický zážitok. Moderné chute, krásne servírovanie a profesionálna obsluha sú samozrejmosťou.

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Fotogaléria

Svadba a svadobný stan_La Reunion Trnava
Priestory_svadobne_lareunion
Zemiansky dvor Šúrovce a jeho hlavná sála so svadobnými dekoráciami a rozmiesnením stolov.
Catering, ako hamburger s hranolkami.
svadobná sála pri trnave | agropenzión Hubert La Reunion

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.