Zvýhodnená cena za svadbu v novom roku

Nový rok sa nezadržateľne blíži a my sme presvedčení, že prinesie mnoho krásnych momentov. Jedným z nich môže byť váš svadobný deň! Možno uvažujete nad tým či existuje ideálny čas na svadbu. Dnes vám prezradíme, prečo je svadba na začiatku roka skvelou voľbou. Aby vám toto obdobie prinieslo ešte viac výhod v mesiacoch január, február a marec vás čaká zvýhodnená cena za svadbu!

Krásne prírodné kulisy

V týchto mesiacoch na väčšine Slovenska panuje pravé zimné počasie. Svadba v zime môže byť skutočne rozprávková. Snehová pokrývka a studené svetlo vytvoria úchvatné kulisy pre vaše obradné miesto a fotografovanie.

cena za svadbu

Pestrejší výber dátumov

Na začiatku roka majú prevádzkovatelia priestorov a dodávatelia o čosi prázdnejšie diáre. V porovnaní s letnými mesiacmi sú menej zaneprázdnení, čo pre vás znamená, že budete mať väčší výber z termínov.

Menej stresu z príprav

S väčším časovým priestorom u vašich dodávateľov súvisí menej stresu. Dodávatelia sú menej vyťažení a majú viac priestoru na konzultácie. Nájsť termíny na stretnutia je teda pre obe strany oveľa flexibilnejšie.

Menej vyťažení hostia

Počas chladných mesiacov ľudia menej cestujú ako v lete. Na začiatku roka je oveľa jednoduchšie nájsť termín, na ktorom sa budú môcť zúčastniť všetci vaši blízki.

Zvýhodnené ceny za naše služby

Ak ešte stále váhate či je svadba na začiatku roka dobrá voľba, tento dôvod vás o tom presvedčí!

V mesiacoch január, február a marec sme si pre vás pripravili špeciálnu zľavu na svadobný balíček. Naša eventová agentúra ponúka špičkové priestory na svadbu v Ružindole a v Šúrovciach. Majú skvelé a kapacity a lokalitu blízko Trnavy, Bratislavy, Serede, Trenčína či Nitry.

V rámci našich služieb zabezpečujeme aj catering. Venujeme sa modernej i tradičnej gastronómii, výber je len na Vás!

Súčasťou našich služieb je aj výzdoba. Máme skúsení tím dekoratérov, ktorí sledujú trendy a výzdobu prispôsobia vášmu vkusu a očakávaniam.

cena za svadbu

Magické obdobie na svadbu

Aj napriek tomu, že tieto mesiace nepatria k štandardným z hľadiska organizácie svadby, sú skvelou alternatívou! Magická zimná atmosféra a voľnejšie diáre dodávateľov a vašich hostí a priaznivejšia cena za svadbu sú rozhodne dôvodom pre organizovanie v tomto období!

Zaujíma Vás  cenová ponuka na mesiace január, február a marec ? Neváhajte nás kontaktovať. Obratom pre vás pripravíme ponuku so špeciálnou novoročnou zľavou.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.