Priestor Ružindol

Priestor na svadbu,
oslavu aj firemné akcie

Priestor Ružindol, kúzelné miesto plné pokoja ideálne pre chvíle strávené s vašimi blízkymi. To je presne Penzión Hubert, ktorý nájdene iba kúsok od Trnavy.

 

Ak teda hľadáte miesto na oslavu, firemnú akciu alebo dokonalý svadobný priestor, tak ste na správne mieste. Upravený exteriér, záhrada plná kvetov, útulný interiér alebo priestranná sála vám poskytnú podmienky na akúkoľvek príležitosť.

Exteriér & interiér & kapacita
Priestor Ružindol

do 130
Vonkajší stan La Reunion pripravený na oslavu v priestore Ružindol v blízkosti Trnavy. Priestor Ružindol a catering na svadbu a krásne priestory pripravené pre svadobčanov.

Kapacita priestorov

Nezáleží na tom, či hľadáte priestor na oslavu v menšom počte alebo obrovský svadobný priestor, ktorý zastreší celý zoznam vašich hostí. V Penzióne Hubert  ho určite nájdete.

Náš najmenší svadobný salón zabezpečí posedenie pre 25 hostí, sála v interiéri až 60 hostí a taktiež disponujeme dvomi stanmi. Veľký stan je určený až do 130 ľudí a menší zabepečí plnohodnotnú zábavu pre 34 osôb.

 

Kontaktujte nás a príďte navštíviť priestor Ružindol osobne.

Interiér

Aby sme pre vás pripravili ideálny zážitok z oslavy, svadby alebo inej udalosti sú dôležité aj interiérové priestory.

 

Priestor Ružindol pod svojou strechou skrýva menší salónik
a sálu, kde môžete usadiť 34 a 60 ľudí. Dôležitou súčasťou je však i bar plný špecialít, ubytovacie priestory a kuchyňa, kde náš šéfkuchár pripravuje tie najchutnejšie jedlá.

Pripravený catering na svadbu a výzdoba sály Penziónu La Reunion v priestore Ružindol.
Firemná akcia v La Reunion, vonkajšie priestory na prenájom. Vonkajšie posedenie a catering pripravený pre hostí v priestore Ružindol.

Exteriér

Nachádza sa váš vysnívaný svadobný priestor pod holým nebom? Samozrejme žiaden problém. Priestor Ružindol obklopuje krásna a upravaná zeleň, ako aj rôzne zátišia ideálne na fotografovanie. Popritom však máme pripravené i stany.

 

Jeden menší a druhý väčši s kapaciou 130 a 34 osôb. Nezabúdame však ani na najmenších, teda ak potrebuje priestor na oslavu pre deti. Tak aj pre tých vieme v exteriéri pripraviť rôzne zaujímavé atrakcie.

Catering & výzdoba & ubytovanie
Priestor Ružindol

Priestor Ružindol je dokonalým miestom pre vašu oslavu, svadbu alebo firemnú akciu. A to všetko s našou pomocou bez problémov či starostí.

Výzdoba & Catering

O catering a výzdobu sa s určitosťou postaráme. Budú vás čakať špeciality, ktoré potešia nielen vaše chute, alej aj oči. Záleží len na vašom pohodlí. Teda stačí poslať zoznam požiadaviek. Aké jedlo preferujete? Aká výzdoba sa vám páči? A náš profesionálny tím všetko pripraví.

 

Ubytovanie priestor Ružindol

Disponujeme ubytovacou kapacitou maximálne pre 20 ľudí. Pri každej svojej akcii či evente je pre vás pripravených šesť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky.
A ak potrebujete zaparkovať aj väčší počet áut hneď pred penziónom nájdete dostatočne veľké parkovisko.

Firemná akcia s občerstvením a cateringové služby od La Reunion.
Výnimočná gastronómia šéfkuchára Juraja Vrábela

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Firemné raňajky nachystané, ako služba cateringu La Reunion.

Priestor Ružindol pre dokolý zážitok

Pripravíme pre vás kompletnú oslavu, svadbu alebo firemnú akciu, a to so všetkým, čo k tomu patrí. Pretože vy si zaslúžite sa baviť a nie stresovať sa
s organizáciou. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať +421 911 177 179

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.