Agropenzión Hubert Ružindol

Priestor na svadbu,
oslavu aj firemné akcie

Agropenzión Hubert v Ružindole, ktorý nájdene iba kúsok od Trnavy, je kúzelné miesto plné pokoja ideálne pre chvíle strávené s vašimi blízkymi.

Ak teda hľadáte priestory na oslavu, firemnú akciu alebo dokonalý svadobný priestor, tak ste na správne mieste. Upravený exteriér, záhrada plná kvetov, útulný interiér alebo priestranná sála vám poskytnú podmienky na akúkoľvek príležitosť.

Agropenzión Hubert a jeho krásna záhrada, ideálna na letné akcie a eventy v blízkosti Trnavy. svadobne_priestory_La Reunion_Vonkajšie posedenie a catering pripravený pre hostí v Agropenzión Hubert Ružindol.

Exteriér & interiér & kapacita
Agropenzión Hubert

do 130
Vonkajší stan La Reunion pripravený na oslavu v Agropenzióne Hubert v blízkosti Trnavy. Agropenzión Hubert Ružindol a catering na svadbu a krásne priestory pripravené pre svadobčanov.

Kapacita priestorov

Nezáleží na tom, či hľadáte priestor na oslavu v menšom počte alebo obrovský svadobný priestor, ktorý zastreší celý zoznam vašich hostí. V Penzióne Hubert  ho určite nájdete.

 

Agropenzión Hubert a svadobné sály.

 

Náš najmenší svadobný salón zabezpečí posedenie pre 25 hostí, svadobná sála v interiéri až 60 hostí a taktiež disponujeme veľkým stanom až pre 130 ľudí.

 

Kontaktujte nás a príďte navštíviť Agropenzión Hubert v Ružindole osobne. Poskytujeme vám prenájom priestorov na svadbu, oslavu aj firemnú akciu.

Interiér

Aby sme pre vás pripravili ideálny zážitok z oslavy, svadby alebo inej udalosti sú dôležité aj interiérové priestory.

 

Agropenzión Hubert pod svojou strechou skrýva menší salónik
a sálu, kde môžete usadiť 34 a 60 ľudí. Dôležitou súčasťou je však i bar plný špecialít, ubytovacie priestory a kuchyňa, kde náš šéfkuchár pripravuje tie najchutnejšie jedlá.

Pripravený catering na svadbu a výzdoba sály Penziónu La Reunion v Agropenzión Hubert. La Reunion
Firemná akcia v La Reunion, vonkajšie priestory na prenájom. svadobne_priestory_La Reunion_Vonkajšie posedenie a catering pripravený pre hostí v Agropenzión Hubert Ružindol.

Exteriér

Nachádza sa váš vysnívaný svadobný priestor pod holým nebom? Samozrejme žiaden problém. Agropenzión Hubert obklopuje krásna a upravaná zeleň, ako aj rôzne zátišia ideálne na fotografovanie.

 

Popritom však máme pripravený i stan s kapacitou do 130 osôb. Nezabúdame však ani na najmenších, teda ak potrebuje priestor na oslavu pre deti. Tak aj pre tých vieme v exteriéri pripraviť rôzne zaujímavé atrakcie.

Catering & výzdoba & ubytovanie
Agropenzión Hubert Ružindol

Agropenzión Hubert je dokonalým miestom pre vašu oslavu, svadbu alebo firemnú akciu. A to všetko s našou pomocou bez problémov či starostí.

Výzdoba & Catering

O catering a výzdobu sa s určitosťou postaráme. Budú vás čakať špeciality, ktoré potešia nielen vaše chute, alej aj oči. Záleží len na vašom pohodlí. Teda stačí poslať zoznam požiadaviek. Aké jedlo preferujete? Aká výzdoba sa vám páči? A náš profesionálny tím všetko pripraví.

 

Ubytovanie Agropenzión Hubert Ružindol

Disponujeme ubytovacou kapacitou maximálne pre 20 ľudí. Pri každej svojej akcii či evente je pre vás pripravených šesť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky.
A ak potrebujete zaparkovať aj väčší počet áut hneď pred penziónom nájdete dostatočne veľké parkovisko.

Firemná akcia s občerstvením a cateringové služby od La Reunion.
Výnimočná gastronómia šéfkuchára Juraja Vrábela

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta
Catering-svadba Firemné raňajky nachystané, ako služba cateringu La Reunion.

Agropenzión Hubert pre dokolý zážitok

Pripravíme pre vás kompletnú oslavu, svadbu alebo firemnú akciu, a to so všetkým, čo k tomu patrí. Prenájom priestorov na svadbu a top služby s milým personálom. Pretože vy si zaslúžite sa baviť a nie stresovať sa s organizáciou.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať +421 911 177 179.

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.