Svadba cez týždeň v La reunion 10% zľava na priestor na svadbu

Ako si vybrať správny priestor na svadbu?

Ste na začiatku plánovania vášho spoločného svadobného dňa a chystáte sa zapísať množstvo podstatných vecí do diára. Plánujete štýl, počítate hostí a usporiadavate priority, aby ste si vytvorili jasnú predstavu o tom, čo treba urobiť ako prvé. Plánovanie svadby prináša veľkú zodpovednosť. Ako vybrať správny priestor na svadbu? Poradíme vám, na čo myslieť pri plnení jednej z najdôležitejších úloh na vašom zozname.

Spočítajte si hostí

Počet hostí je pri výbere miesta na svadbu rozhodujúci. Je preto dôležité, aby ste mali zrátané, koľko hostí sa zúčastní vašej hostiny. Toto vám pomôže určiť, aký veľký priestor na svadbu budete potrebovať. Ak je príliš malý, vaši hostia budú stiesnení alebo naopak, ak je zase príliš veľký vytvorí to prázdnu atmosféru.

Zabezpečte si ideálne miesto pre svadobnú hostinu vopred

S výberom miesta pre svadobnú hostinu začnite s dostatočným predstihom. Najkrajšie svadobné priestory bývajú obsadené a rezervované niekoľko mesiacov dopredu. Preto je dôležité neodkladať výber tohto miesta na poslednú chvíľu, ale práve naopak, začať s ním hneď po zásnubách a určení dátumu svadby.

Myslite na pohodlie vašich hostí

Pri výbere svadobného miesta sa často zabúda na niektoré dôležité aspekty, ktoré môžu ovplyvniť pohodlie hostí. Okrem vyhľadávania krajších priestorov a dokonalého dekorovania sa často zanedbáva otázka parkovania, prespania a prezlečenia hostí.

Preto by malo byť miesto hostiny aj s ubytovaním alebo v blízkosti možného ubytovania.  

Ako svadobná agentúra La Reunion sme už pomohli uskutočniť mnoho svadobných snov a radi by sme vám ponúkli naše nádherné priestory. Môžeme vám pomôcť vybrať ideálne miesto pre vás a vašich hostí, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

La Reunion – priestor na svadbu v blízkosti Trnavy

 • Agropenzión Hubert v Ružindole
 • Zemiansky dvor v Šúrovciach

Ponúkame vám naše krásne priestory Zemiansky dvor Šúrovce alebo Agropenzión Hubert v Ružindole z ktorých si môžete vybrať.

Priestor na svadbu – Zemiansky dvor Šúrovce

Hľadáte priestor na svadbu, ktorý zvládne svadbu vo veľkom štýle, tanec na stole a nespútanú zábavu? V takom prípade vás srdečne vítame v Zemianskom Dvore v Šúrovciach!

Po prekročení veľkej brány budete okúzlení rozsahom priestoru, ktorý obklopuje nádherná záhrada s jazierkom. Ideálne prostredie pre jedinečné svadobné fotografie, ktoré vás budú sprevádzať celý život.

Ak sa rozhodnete pre svadobný deň v letných mesiacoch, máte k dispozícii priestranné nádvorie, kde môžete usporiadať svoju svadbu pod otvoreným nebom. Vonkajšie  romantické svetielka, dotvárajú celkovú atmosféru na ktorú nezabudnete.

Vnútorná sála s kapacitou pre 140 hostí poskytuje dostatok miesta pre krásne stolovanie, tancovanie, kapelu a neskôr pre raut alebo švédske stoly.

Toto nádherné miesto sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Sereď, len 12 km od okresného mesta Trnava. Nechajte sa okúzliť jeho krásou a urobte z neho miesto vášho nezabudnuteľného dňa.

Priestor na svadbu – Agropenzión Hubert v Ružindole

Agropenzión Hubert v Ružindole, len kúsok od Trnavy, je miestom, ktoré okúzli každého návštevníka. Plné pokoja a romantiky, kde môžete stráviť nezabudnuteľné chvíle so svojimi najbližšími.

Ak snívate o dokonalej svadbe, ste na správnom mieste. Romantická záhrada plná kvetov, útulný interiér a priestranná sála sú ako stvorené pre vaše svadobné sny. Bez ohľadu na to, či si predstavujete menšiu, intímnu svadbu alebo veľkú hostinu, Penzión Hubert má všetko, čo potrebujete.

Naša útulná sála je ideálnym miestom pre svadobnú hostinu pre 60 hostí. Ak však túžite po svadbe pod holým nebom, máme pre vás skvelú možnosť. Veľký stan s kapacitou až 130 hostí vytvára dokonalé svadobné prostredie, ktoré prekročí vaše očakávania.

A to nie je všetko. V Penzióne Hubert máme pre vás aj ďalšie možnosti, aby sme vašu svadbu urobili dokonalou. Naši profesionálni kuchári vám pripravia svadobný catering, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám a chuťovým preferenciám. Okrem toho sa môžete tešiť aj na prvotriednu obsluhu a skvelú atmosféru. 

Pre pohodlie vašich hostí zabezpečíme aj ubytovanie s kapacitou 20 hostí v našich elegantne zariadených izbách. Vaši hostia si tak môžu užiť svadobnú hostinu  bez toho, aby sa museli obávať cesty domov.

Priestor na svadbu od La Reunion – pre momenty, na ktorých skutočne záleží

 • veľká alebo menšia svadba
 • kapacita pre 60 až 140 hostí
 • svadba pod holým nebom
 • svadobný stan s pevnou podlahou
 • chutný catering na mieru
 • upravená záhrada a okolie
 • pohodlné parkovanie
 • ubytovanie 
 • profesionálna obsluha a personál
 • v tesnej blízkosti Trnavy a Serede

Ak sme vám pomohli s výberom svadobného miesta a vybrali ste si náš Penzión Hubert alebo Zemiansky dvor, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 911 177 179 alebo na náš e-mail catering@lareunion.sk a rezervovať si termín. 

Tešíme sa na spoločné zážitky a plánovanie vášho svadobného dňa u nás.❤️

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.