Catering na oslavu s La Reunion

Príležitostí na oslavu
sa nájde vždy niekoľko

Prajeme vám, aby príležitostí na oslavu vo vašom živote pribúdalo a samozrejme ak nás požiadate my v La Reunion budeme ich súčasťou. Radi sa o vás a vašich blízkych postaráme a zabezpečíme kompletné plánovanie a chutný catering na oslavu podľa vášho želania.

 

narodeniny, krstiny, jubileá, promócie, sväté prijímanie, konfirmácia, detské oslavy a iné…

element

Zverte sa do našich rúk

Nenechajte dôležité veci na náhodu, my sa o vás radi postaráme.

Ikona Karta

Catering na oslavu

Žiadna rodinná akcia sa neobíde bez chutného jedla, ktoré si vychutnáte v kruhu svojich najbližších.

 

My sa postaráme o kompletný catering na oslavu menšieho aj väčšieho rozsahu. Náš šikovný šéfkuchár pre vás pripraví lahodné pokrmy a jedlá, či už sa rozhodnete pre menší raut, studenú kuchyňu, švédske stoly alebo plnohodnotné menu s niekoľkými chodmi.

Dobrých ľudí
sa všade veľa zmestí

Náš Penzión Hubert disponuje priestormi s rôznymi kapacitami, aby sme vyhoveli požiadavkám vašich akcií a osláv.

 

Pre väčšie rodinné udalosti je vám k dispozícii salónik s kapacitou 25 ľudí, reštaurácia s kapacitou 60 ľudí a vonkajší stan s kapacitou 130 ľudí.

Vonkajší stan

Počas letných dní určite radi využijete možnosť usporiadať vašu oslavu v exteriéri.

 

K dispozícii vám je menší stan s kapacitou 34 ľudí a väčší stan, kde sa už zmestí 130 ľudí.  Priestory vám kompletne ozdobíme podľa želania. Penzión Hubert vás samozrejme okúzli aj svojou krásnou záhradou, ktorá vám poskytne magické zátišia ako stvorené na rodinné fotografie.

Zemiansky dvor Šúrovce

Penzión Zemiansky dvor v Šúrovciach je ideálnym miestom pre vaše rodinné oslavy a výborne vám poslúžia na strávenie príjemných chvíľ s svojimi blízkymi. Srdečná, vidiecka atmosféra s historickými prvkami, ktorá poteší vás aj vašich hostí.

 

Okrem priestoru vám zabezpečíme  kompletné občerstvenie a catering a ak máte obavy, ako zvládnete naplánovať priebeh oslavy, radi vám podáme pomocnú ruku aj pri organizácii celého eventu.

Nezabúdame ani na najmenších

Želáte si catering na oslavu pre najmenšich? Nepochybne to pre vás radi spravíme. Či už sa oslava uskutoční v našich priestoroch alebo u vás, prichystáme vám občerstvenie podľa želania.

 

Na usporiadanie detskej party, určite radi využijete vonkajšie priestory, kedy sa deti môžu voľne vyšantiť v záhrade pod vaším dozorom.

 

Neváhajte sa na nás obrátit. Pripravíme pre vás kompletnú oslavu, so všetkým čo k tomu patrí, tak, aby ste si užili slávnostné chvíle bez zbytočných starostí.

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.