Bezkonkurenčne najlepšie svadobné sály Trnava a okolie

Svadba – ten jedinečný deň, keď sa čas zastaví a vy a váš partner si spolu, ruka v ruke, poviete to dôležité „áno“. Je to okamih spájaný s krásou, rodinou, priateľmi a samozrejme s miestom, kde strávite väčšinu svadobného dňa – svadobnou sálou. Ak sa nachádzate v Trnave a hľadáte svadobné sály v Trnave, radi by sme vám priniesli našu ponuku a služby, ktoré s láskou pre vás poskytujeme prostredníctvom našej cateringovej agentúry La Reunion.

Už nehľadajte svadobné sály v Trnave, práve ste ich našli

Máme pre vás skvelé správy. A to rovno dve. Ak teda hľadáte svadobné sály v Trnave, práve ste našli dve úžasné možnosti, ktoré by sme vám radi predstavili. Obe tieto miesta majú svoje jedinečné vlastnosti, ktoré ich odlišujú od ostatných.

Agropenzión Hubert a jeho očarujúce zákutia

Toto miesto je pre nás obzvlášť výnimočné. Je to miesto, kde sme začínali ako agentúra a dodnes sme mu verní, aby sme vám poskytli nezabudnuteľný svadobný zážitok. Preto ak sa rozhodnete pre svadobné sály v Trnave, neváhajte nás navštíviť osobne, aby ste si nielen pozreli, ale aj pocítili, že toto miesto je ako z rozprávky.

Hneď po príchode vás uvíta náš očarujúci záhradný raj. Na jar a v leto rozkvitne do krásy a na jeseň vás očarí teplými farbami. Malebný chodníček vás zavedie do hlavnej budovy, kde vám ponúkame viacero možností a je len na vás, ktorá vám najviac vyhovuje. 

Vnútorná svadobná sála v Ružindole je dostatočne priestranná pre 60 hostí, no ak preferujete intímnejšie prostredie, môžete si vybrať aj náš salónik pre 25 hostí. A čo keď túžite po veľkej oslave? V letnej sezóne vám ponúkame náš vonkajší svadobný stan, ktorý vás pohltí do svojho objatia pod holým nebom. Tento stan pojme až 120 hostí, disponuje pevnou podlahou a dokonale spája vnútorný priestor so vzdušným exteriérom.

Hľadáte svadobné sály bližšie k Seredi? Víta vás Zemiansky dvor Šúrovce

Rok 2022 predstavoval pre nás novú príležitosť, keď sme privítali do svojej La Reunion rodiny v okolí dobre známy Zemiansky dvor v Šúrovciach. Už pri príchode na toto miesto vás ohromí jeho veľkolepá rozloha. Ako sa povie dobrých ľudí sa veľa zmestí tu platí dvojnásobne a svadobná sála vám poskytuje možnosť usadiť až 140 hostí. 

Letná sezóna prináša úžasné výhody. V tomto období rozširujeme priestor aj o nádvorie, čo nám umožňuje zvýšiť kapacitu hostí. Vonkajší priestor doplníme o pohodlné sedenie a celé nádvorie sa rozžiari pod jemnými lúčmi svetielok. Táto atmosféra vytvára neodolateľnú romantiku, ktorá je ako stvorená pre svadobnú hostinu.

Oba naše priestory vám poskytujú aj možnosti pohodlného parkovania a samozrejme aj ubytovania pre vašich hostí. Ružindol ubytuje 25 hostí a Zemiansky dvor vám poskytne ubytovanie v susednom hotely. Pre bližšie informácie nás kontaktujte buď telefonicky +421 911 177 179 alebo emailom catering@lareunion.sk.

Svadobný catering je pre nás výsadou

Pretože vieme, že dobré jedlo a celkovo svadobný catering je neoddeliteľnou súčasťou každej svadobnej hostiny. Ako novomanželia túto výnimočnú udalosť chcete osláviť so svojimi blízkymi a správne ich pohostiť. Preto si zakladáme na výbornej kvalite svadobného jedla. 

S radosťou pre vás pripravíme chutné jedlá, ktoré prekvapia aj tých najnáročnejších hostí. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre klasiku s voňavou slepačou polievkou a vynikajúcou sviečkovou, alebo preferujete modernú gastronómiu, sme tu pre vás ako váš spoľahlivý partner pri každom výbere.

Nielenže vám poskytneme odborné poradenstvo, odporučíme vám najlepšie možnosti a ukážeme rôzne varianty, ale tiež sa postaráme o kompletnú prípravu jedál, takže sa nemusíte o nič starať. Náš šikovný personál sa postará o roznos jedla a zabezpečí pohodlie a spokojnosť vašich hostí.

Ako cateringová spoločnosť s bohatými skúsenosťami sme tu pre vás. A naše svadobné sály Trnava sú vám k dispozícii. neváhajte nás kontaktovať.

Vaše La Reunion ♥

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.