Firemná akcia s občerstvením a cateringové služby od La Reunion.

Svadobný catering – ako si vybrať dodávateľa?

Jedným zo základných aspektov, ktorý odzrkadľuje spokojnosť hostí na svadbe je svadobný catering. Kvalitné a dobré jedlo spája, a preto je dôležité zabezpečiť chutné a estetické menu. Zároveň by pri jeho zostavovaní cateringová služba mala brať ohľad na rôzne intolerancie a alergie. Poznáte kritériá podľa ktorých si vyberiete správneho dodávateľa?

Ako si správne vybrať dodávateľa cateringu?

Rovnako ako pri výbere DJ či svadobného priestoru aj pri výbere cateringu musíte zvážiť rôzne faktory.

1. Cena

Je pre mnohých rozhodujúcim faktorom. Ceny cateringu sa môžu u rôznych dodávateľov výrazne líšiť. Je dôležité porovnať si jednotlivé ponuky. Pri porovnávaní treba brať ohľad na pomer ceny a kvality. Čítajte si tiež recenzie od ostatných klientov reštaurácie. Najdrahšia ponuka nemusí byť okamžite najkvalitnejšia.

2. Kvalita

Aby bolo jedlo chutné, musí byť kvalitné. Uistite sa, že jedlo beriete od overeného dodávateľa, pre ktorého je kvalita surovín smerodajná. Na kvalitu by ste si mali zvlášť dávať pozor, ak vy alebo niektorí z hostí trpia intoleranciami. Je dôležité aby sa na vašej svadbe cítili dobre a nemali z jedla obavy.

3. Doplnkové služby

 Požiadavky na doplnkové služby sa môžu líšiť v závislosti od vášho svadobného priestoru. Ak máte prenajatý priestor, ktorý nie je reštauračný je dôležité zistiť či vám cateringová služba zabezpečí príbory, prestieranie a ostatné doplnky spojené s podávaním jedla.

4. Flexibita a ochota

 Je dôležité aby bola cateringova služba flexibilná a ochotná vyhovieť vašim požiadavkám. Ak máte pocit, že nemáte možnosť výberu alebo sa firma nechce prispôsobiť vašim predstavám, spoluprácu neodporúčame. Platíte za službu na jeden z najdôležitejších dní vo vašom živote a preto je vaša spokojnosť prvoradá.

svadobny-catering-cateringova-agentura-la-reunion-trnava

Svadobný catering: Tipy ako sa pri výbere nezblázniť!

  1. Oslovte známych či rodinu a spýtajte sa na ich skúsenosti s cateringom. Určite vám radi poradia agentúry, s ktorými majú dobré skúsenosti a zároveň sa s vami podelia aj o negatívne zážitky spojené so zabezpečením cateringu.
  2. Čítajte recenzie! Tak ako sme už vyššie spomínali skúsenosť druhého je najoverenejší spôsob ako si na agentúru urobiť názor. Naopak,ak žiadne recenzie nenájdete, môže to znamenať, že sa jedná o podvod. V tomto prípade si radšej znova overte či je firma reálna.
  3. Zorganizujte si s dodávateľom osobné stretnutie. Na stretnutí najlepšie prekonzultujete vaše očakávania. Zároveň dodávateľa spoznáte bližšie a vytvoríte medzi sebou dôveryhodnejší vzťah.

Svadobný catering od La Reunion

Sme agentúra s bohatými skúsenosťami v oblasti organizácie svadieb a eventov. Okrem celkovej organizácie akcií sa venujeme cateringu. Sme zameraní na lokalitu Trnavy a okolia. Náš catering sa vyznačuje čerstvosťou a kvalitnými surovinami. Vieme, že na svadbe chcete svojím hosťom ponúknuť gastro zážitok a presne o to nám ide! Okrem tradičnej kuchyne sa špecializujeme na moderné jedlá. Menu si u nás môžete vyskladať na mieru a akceptujeme aj rôzne individuálne požiadavky.

Zároveň, ak stále hľadáte priestor, vieme pre vás zabezpečiť krásne priestory Agropenziónu Hubert v Ružindole kúsok od Trnavy. Rovnako ponúkame priestory Zemianskeho dvora v Šúrovciach, ktorý má kapacitu interiéru a exteriéru dokopy až 1 000 hostí. 

V prípade záujmu o naše cateringové služby alebo organizáciu celého podujatia nás kontaktujte. Všetko s vami precízne preberieme a vytvoríme pre vás ponuku na mieru.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.