svadba_v_zime_lareunion

Svadba v zime prináša jedinečné možnosti za výhodnú cenu

Svadba v zime ponúka niečo jedinečné, a to nielen z hľadiska atmosféry, ale aj z finančného hľadiska. Ak uvažujete o usporiadaní svojej svadby v zimných mesiacoch, určite vás poteší, že v januári, februári a marci máte u nás možnosť získať svadobný balíček (zahrňujúci priestor na svadbu a svadobný catering) za zvýhodnenú cenu.

Svadba v zime 

Svadba v zime je lacnejšia

Svadby v zime môžu mať finančne výhodnejšie podmienky. V tomto období často získate lepšie ceny od poskytovateľov svadobných služieb, keďže väčšina z nich má sezónu v lete. Od miestnosti až po fotografie a catering, zima môže priniesť úspory vo vašom rozpočte na svadbu.

Dostupnosť svadobných dodávateľov

Pri svadbách v zimných mesiacoch máte väčšiu šancu získať svoje vysnívané miesto a poskytovateľov služieb. Rezervácie miest, DJ-ov, dekorácií, fotografov sú menej náročné, pretože menej párov súťaží o tie isté termíny.

lacna_svadba_v_zime_lareunion

Víkendové termíny sú cez zimu dostupnejšie

Ak sa rozhodnete pre svadbu v zime, môžete sa tešiť na väčšiu dostupnosť víkendových termínov.  V zime je pravdepodobnejšie, že budú voľné termíny k dispozícii, najmä ak sa rozhodnete pre svadbu cez týždeň. Tento fakt vám dáva možnosť vybrať si termín, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Špeciálna atmosféra zimnej svadby

Objavte čaro zimnej svadby. Útulné sviečky, krásne dekorácie, romantické zimné scény. Zimná svadba vytvára jedinečnú atmosféru, ktorú v iných ročných obdobiach nenapodobníte.

zimna_svadba_lareunion

Zimná svadba môže byť pre niektoré páry úžasnou voľbou. Ak ste sa rozhodli pre svadbu v tomto období, neváhajte a vyplňte náš online formulár – Koľko stojí svadba, aby ste zistili, akú cenu ponúkame za svadobný balíček (svadobný priestor + svadobný catering) v januári, februári a marci.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.