svadobne-saly-ruzindol-surovce-lareunion

Svadobné sály vzdialené do pár minút od Trnavy

Uprednostňujete veľké svadobné sály alebo vám skôr učaruje útulnejšie miesto na svadbu? Zajala by vás skôr svadba v stodole či snívate, že vaša svadba bude vonku? Západné Slovensko pre nami rozprestiera nekonečnú mozaiku možností, kde vás takmer každé miesto očarí svojou jedinečnosťou.

Stáť pred výberom dokonalého svadobného miesta môže byť výzva, kde lokalita zohráva kľúčovú rolu. Ak sa vaše srdce prikláňa k Trnave či jej okoliu, objavte s nami dva výnimočné svadobné priestory, kde sa príroda a príťažlivé ceny spájajú s bezproblémovou dostupnosťou.

Agropenzión Hubert v Ružindole

Agropenzión Hubert v sebe spája krásnu srdečnú atmosféru a rodinnú pohodu. Ružindol sa nachádza len 12 minút od Trnavy a privíta vás tu krásny upravený exteriér a priestranný svadobný stan. Predstavte si výmenu sľubov pod holým nebom a zábavu s blízkymi pod bielou oblohou stanu.

penzion-hubert-ruzindol-lareunion

svadba-pod-stanom-a-svadobny-stan-lareunion

Penzión Zemiansky dvor Šúrovce

Penzión Zemiansky dvor v Šúrovciach spája tradíciu a prírodné materiály s moderným areálom. Len krátka cesta, 17 minút od Trnavy a ocitnete sa v priestrannom areáli, s krásnou záhradou, vlastným jazierkom a veľkou spevnenou terasou. Súčasťou areálu je taktiež svadobná sála až pre 140 osôb alebo svadobný priestor priamo v penzióne pre menšie svadby do 50 hostí.

svadba-vonku-surovce-lareunion

Catering na svadbu so zážitkom v každom súste

Oba svadobné priestory a ich svadobné sály majú vlastnú kuchyňu. Teda svadobné jedlo bude čerstvé a každý tanier bude nielen vizuálne lákavý, ale aj nezabudnuteľne chutný. Môžete sa tak spoľahnúť, že vaše svadobná hostina dopadne nad očakávania.

 

Zvýhodnená cena: Catering na svadbu a svadobné sály

A ako bonus, pre milovníkov zimnej romantiky, ponúkame špeciálny svadobný balíček pre termíny v januári, februári a marci, zahrňujúci svadobný catering a priestory za zvýhodnené ceny. Pre viac informácií koľko stojí svadba v zime a v zvýhodnenom balíčku nás kontaktujte.

Objavte čaro miest, ktoré vám ponúkajú omnoho viac, ako by ste čakali v samotnom meste. Ak hľadáte perfektné miesto pre váš veľký deň, s dostatkom parkovacích miest, za výhodnú cenu alebo s dostatkom súkromia, tak neváhajte a príďte nás navštíviť dve krásne romantické miesta v Trnave.

svadobna-sala-surovce-lareunion

Vaša svadba môže byť rovnako nezabudnuteľná, ako láska, ktorú spolu oslavujete. A aj bez toho aby ste sa museli nechať obmedziť cenou či nedostatkom priestoru.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.