Koľko stojí svadba? Zistite to a získajte nezáväznú ponuku

Plánujete svoj veľký deň a chcete zistiť koľko stojí svadba podľa vašich požiadaviek? Zistite odhadovanú cenu za priestory a za catering z viacerých chodov alebo svadobného menu na mieru. Využite náš jednoduchý formulár nižšie a pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku, presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

  2 chodové3 chodovépredjedlobufetové stoly

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.

  Výber svadobného priestoru určuje koľko stojí svadba

  Počet hostí je pri stanovení ceny rozhodujúci. Tomuto počtu je dôležité prispôsobiť a vybrať vhodné priestory. Cena sa môže odvíjať aj od zariadenia, štýlu alebo lokality. Ak hľadáte priestory pre svadbu rôznych veľkostí, štýlov v interiéri alebo exteriéri, určite si pozrite našu ponuku. Agropenzión Hubert v Ružindole vás zaujme svojou rodinnou atmosférou, upravenou záhradou s posedením alebo priestranným svadobným stanom. Areál Penziónu Zemiansky dvor v Šúrovciach je skutočne priestranné miesto, ktoré vám ponúka priestorannú svadobnú sálu, nádherný rozľahlý areál s jazierkom alebo miestnosť v prírodných materiáloch do 40 hostí.

  Svadboný catering

  Rovnako, ako pri svadobných priestoroch, tak aj pri cateringu rozhoduje o cene počet hostí. Ak si však vhodne zvolíte catering, tak môžete regulovať cenu rôznymi alternatívami menu a občerstvenia. Prezraďte nám vaše požiadavky rovnako, ako aj odhadovaný rozpočet. Vaši hostia môžu byť zástancami tradičnej kuchyne, obdivovateľmi modernej gastronómie alebo môžu byť intolerantní, alebo alergickí. Všetkých však viete potešiť vhodne nakombinovaným menu. Kontaktujte nás a nechajte si poradiť.