velka-svadobna-sala-zemiansky-dvor-surovce

Svadobné priestory Zemianskeho dvora v Šúrovciach

Zemiansky dvor v Šúrovciach a jeho svadobné priestory patria medzi obľúbené svadobné miesta na západnom Slovensku, a termíny sa tu veľmi rýchlo míňajú. Priestranný areál ponúka nádherné svadobné miestnosti, terasy, záhradu a okolie, ktoré vytvárajú nezabudnuteľné prostredie a prinášajú priestory na svadbu, o ktorých snívate. Čaká vás svadba a hľadáte priestor? Potom preskúmajte, čo na vás čaká v Šúrovciach, kúsok od Trnavy.

Menšia svadobná sála s názvom Gazdovská izba

Gazdovská izba je menšia, no veľmi útulná svadobná sála ideálna pre menšie svadby do 50 hostí. Táto „dvojposchodová“ miestnosť na svadbu dýcha históriou a je perfektne zariadená, aby poskytla intímnu atmosféru, no stále dostatok priestoru pre svadobnú hostinu.

mensia-svadobna-miestnost-gazdovska-izba-surovce

Veľká svadobná sála s priestrannou terasou

Pre tých, ktorí plánujú väčšiu svadbu, Zemiansky dvor ponúka aj svadobné priestory radiace sa medzi skutočne priestranné svadobné sály. Veľká svadobná miestnosť je ideálna pre rozsiahle svadobné hostiny a poskytuje dostatok priestoru na tanec a zábavu až pre 140 hostí.

velka-svadobna-sala-zemiansky-dvor-surovce

Veľká terasa pre svadby v exteriéri

Milovníci exteriérovej svadby určite ocenia veľkú terasu Zemianskeho dvora v Šúrovciach, ktorá ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu. Táto terasa je ideálna pre svadby v exteriéri a poskytuje jedinečné miesto na svadbu pod holým nebom a so spevnenou plochou.

svadba-v-exterieri-surovce

svadobne-priestory-so-spevnenou-terasou-lareunion

Záhrada plná priestoru s jazierkom

Záhrada Zemianskeho inak hovorené aj Gazdovského dvoru je plná priestoru na svadbu a ponúka množstvo možností pre svadby v prírode. Táto zelená oáza je ideálna na organizovanie svadobných obradov, pretože ponúka krásne a pokojné prostredie pre svadbu pod holým nebom.

priestory na oslavu la reunion Zemiansky dvor Šúrovce

Svadobná hostina v Zemianskom dvore v Šúrovciach

Zemiansky dvor ponúka širokú škálu možností na usporiadanie svadobnej hostiny. Či už si vyberiete menšiu svadobnú miestnosť alebo veľkú svadobnú sálu, môžete si byť istí, že vaša svadobná hostina bude nezabudnuteľná a čerstvá. Skúsený personál totiž zabezpečí prípravu jedla na mieste, že všetko prebehne hladko a vaši hostia budú spokojní. Penzión Zemiansky dvor v Šúrovciach má totiž vlastnú kuchyňu.

Alternatívne priestory na svadbu: Agropenzión Hubert v Ružindole

Ak vás nezaujali miesta na svadbu Zemianskeho dvoru, určite preskúmajte ponuku Agropenziónu Hubert v Ružindole, ktorý vás očarí krásnym svadobným stanom. Tento nezvyčajný exteriérový priestor ponúka rovnaký štandard a atmosféru pre vašu svadbu, ako aj Zemiansky dvor.

svadobny-stan-v-agropenzione-hubert-ruzindol

Zistite koľko stojí svadba v našich priestoroch

Zaujíma vás koľko asi stojí svadba v Zemianskom dvore v Šúrovciach, v priestoroch penziónu, v exteriéri alebo v Ružindole? Potom vám odporúčame určite využiť naše bezplatné nacenenie svadobných priestorov a svadobného cateringu prostredníctvom jednoduchého formulára.

Ako si zarezervovať jeden z našich svadobných priestorov?

Jednoducho nás kontaktujte a spýtajte sa na voľné termíny. Termíny pre svadobné priestory v Zemianskom dvore v Šúrovciach sa vždy skutočne rýchlo míňajú a svadobný stan je dostupný len počas teplých mesiacov. Teda ak plánujete svadbu, určite nás včas kontaktujte. Sme tu pre vás. Ak máte záujem o už obsadený termín nezúfajte, občas sa nám stane, že sa svadba zruší a voľné termíny tak vždy dáme von na našom Facebooku alebo Instagrame. Tak nás určite sledujte.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.