svadobny-catering-cateringova-agentura-la-reunion-trnava

Organizovanie eventov efektívne a za bezkonkurenčné ceny

Organizácia oslavy či svadby sa na prvý pohľad nemusí zdať ako náročná úloha. Ak však nemáte skúsenosti a dostatok času, organizácia takejto akcie vám môže prerásť cez hlavu. Pri tomto procese je nutné zohľadniť množstvo faktorov ako je výber vhodného priestoru, cateringu či programu. Pri týchto aktivitách je však dôležité dodržať rozpočet a pripraviť všetko včas. Máme pre vás riešenie! Komplexné organizovanie eventov pre vás zabezpečí eventová agentúra La Reunion.

Eventová agentúra, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

S organizáciou malých i veľkých eventov máme bohaté skúsenosti, a preto nás hocijaký problém nezaskočí. V prípade organizácie eventov ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu priestorov po catering. Vieme vám sľúbiť, že ak sa zveríte do našich rúk, nebudete musieť pohnúť ani prstom!

Nechajte sa inšpirovať krásne nazdobeným svadobným stanom La Reunion.

Eventová agentúra s množstvom benefitov

Tím profesionálov 

Na organizácii eventov v La Reunion pracujú skúsení odborníci z brandže. 

Kvalitný catering

To, že nám záleží na kvalite už viete. Pri jedle to platí dvojnásobne. Naším záväzkom je aby sa na váš tanier dostali pokrmy len z výberových surovín.

Široká škála služieb 

Naše služby sú komplexné. V prípade, že sa pre nás rozhodnete máte garanciu toho, že nenecháme nič na náhodu a prispôsobíme všetko vašim predstavám a očakávaniam.

Aké služby ponúkame?

Organizácia svadieb 

Svadby sú naša srdcovka! Pri organizácii vám poradíme s výberom vhodného priestoru, ktorý pre vás zabezpečíme. V rámci našich odporúčaní vám ponúkame dva krásne priestory s flexibilnou dostupnosťou z Bratislavy, Trnavy, Nitry či z Trenčína. 

V našej ponuke sa nachádza Agropenzión Hubert v Ružindole. Je to čarovný svadobný priestor v okolí Trnavy. Vnútorná kapacita je do 60 osôb a zaujme vás tiež stan, ktorý má kapacitu až do 130 osôb. Svadbu môžete teda usporiadať v interiéri i v exteriéri. 

Naším ďalším esom je Zemiansky dvor Šúrovce. Je to svadobný priestor v tesnej blízkosti Serede a Trnavy. Očarí vás svojou vidieckou atmosférou s historickými prvkami. Kapacita tohto priestoru je až do 1 000 osôb. Je však vhodný pre malé i veľké oslavy, pretože využívať môžete interiér, exteriér alebo obe možnosti.

Svadba cez týždeň v La reunion 10% zľava na priestor na svadbu

Organizácia osláv 

Máte predstavy o ideálnej oslave? Podeľte sa o ne s nami! Máme radi výzvy a kreatívne nápady. S radosťou pre vás zorganizujeme a naplánujeme oslavu vašich snov.

Firemné akcie 

Vieme, že firemné prostredie vplýva na dynamiku firmy. V La Reunion pre vás zorganizujeme rôzne formy firemných akcií či teambuildingov, ktoré prispejú k stlmeniu kolektívu. Ponúkame vám komplexné akcie s ubytovaním, zaujímavý program, napr. v podobe kurzu varenia či firemných raňajok, ktoré vám privezieme priamo do firmy!

Vianoce sa nezadržateľné blížia a vrámci vašej firmy, pre vás radi usporiadame vianočný večierok. Máme pre vás bohatú nádielku chutí a nápadov na zábavný program.

V rámci firemných akcií sa taktiež podieľame na organizácii Family Day. Pre vašich zamestnancov a ich rodiny si u nás môžete vyskladať dokonalý deň, ktorý bude obohatený nielen dobrým jedlom, ale i zaujímavým programom.

Catering

Ponúkame pre vás cateringové služby na všetky typy vyššie spomenutých eventov. Naším záväzkom je práca len s tými najkvalitnejšími surovinami. Berieme ohľad taktiež na intolerancie a alergie a menu prispôsobíme tak aby najedení odchádzali všetky! Cateringové služby poskytujeme aj zvlášť a v prípade, že svoju oslavu organizujete sami, radi vám jedlo privezieme. 

Zaujali sme vás? Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie. Máme radi výzvy a nebojíme sa pustiť ani do najodvážnejších projektov! Spokojnosť našich zákazníkov je naším hnacím motorom a tešíme sa na každého nového klienta.

 

Vaše LaReunion

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.