Lareunion blog

Oslava na kľúč

Čo znamená pojem „oslava na kľúč“?

Aj keď tento termín nie je medzi Slovákmi natoľko rozšírený, v zahraničí je už dobre zabehnutou a obľúbenou službou. Ide o zbavenie sa bremena a stresu z organizácie svadieb, firemných večierkou, narodeninových osláv či iných spoločenských eventov.

Stačí si najať tú správnu agentúru, ktorá vašu víziu zrealizuje a  privedie do úspešného konca.

Stretnutie s klientom

Prvé rokovanie s vybranou cateringovou agentúrou zahŕňa predovšetkým objasnenie vašich predstáv a finančných limitov. Na základe vašich požiadaviek vám bude vypracovaná ponuka, ktorú môžete, ale aj nemusíte prijať. Agentúra sa pokúsi navrhnúť ideálnu koncepciu vašej akcie tak, aby zohľadňovala všetky vaše prosby aj limity. Väčšinou ponuka zahŕňa celkový námet a scenár podujatia, výber lokality, sprostredkovanie jedál a  služieb, zabezpečenie výzdoby, technického servisu, zabezpečenie programu a obstaranie ďalších formalít spojených s konaním akcie. Ďalej už záleží len na vás, či vás táto ponuka osloví a sa rozhodnete podpísať zmluvu alebo nie.

Nechajte to na profesionálov

Ďalší priebeh pri zabezpečovaní akcie sa deje za občasnej konzultácie s vami, aby ste stále mali možnosť ovplyvniť jej chod, ak by sa náhodou začala vymykať vašim predstavám. Každopádne nezabúdajte, že koncept „oslava na kľúč“ stratí význam, ak nebudete agentúre dostatočne dôverovať. Myslite na to, že ste akciu vložili do rúk profesionálom a odborníkom vo svojom obore, ktorí majú určite viac skúseností ako vy. Je to predsa ich práca!

Svadby, firemné večierky, narodeninové oslavy detí i dospelých…  

Zatiaľ čo na oslavách pre deti nesmie chýbať kúzelník a sladkosti, u dospelých sú v lete populárnymi najmä gril párty. 

Detské párty sú stále viac v móde, pričom rodičia ich organizáciu pre zaneprázdnenosť zverujú profesionálom. Rodičia sú stále náročnejší, chcú svojim ratolestiam dopriať čo najlepšiu zábavu, šitú na mieru a zároveň si oddýchnuť. Žiadané je tiež maľovanie na tvár, nafukovacie hrady, balónová výzdoba či bublinkové stroje. Strava musí byť pestrá a farebná, chýbať nesmú koláče a torty.

Dospelí zas obľubujú najmä tematické narodeninové oslavy či gril párty pod holým nebom, často v ich vlastných záhradách. Záujem podnikov a spoločností o letné akcie na kľúč naopak klesá.

Všetko pod palcom 

Agentúra La Reunion zastrešuje všetky služby potrebné pre organizáciu vašej párty. Postará sa vám o výzdobu interiéru, dekoráciu stolov a zapožičia potrebný inventár (stoly, stoličky, riad). Na vaše prianie môžete mať k dispozícii aj obsluhujúci personál, ktorý vám pripraví a naservíruje kulinársky zážitok. Nie je problém zaradiť do programu diskotéku pre mladšie ročníky, skákací hrad pre deti alebo môžete predviesť svoje spevácke schopnosti pri karaoké.

Nemusíte byť ani milionár, aby ste si podobný luxus mohli dovoliť. Štýl a náročnosť akcie sa vždycky dá prispôsobiť peňaženke klienta.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.