miesto-na-svadbu-zemiansky-dvor-surovce-lareunion

Miesto na svadbu, ako z rozprávky v areáli Zemiansky dvor Šúrovce

Začnite plánovať svoj veľký deň a objavte miesto na svadbu aké ste si vysnívali. Vašu pozornosť určite upúta areál Zemiansky dvor Šúrovce. Skutočne čarovný svadobný priestor, ktorý ponúka dokonalé priestory na svadbu s množstvom výhod.

Objavte priestor na svadbu s romantickou atmosférou

Obklopte sa prírodou. Zemiansky dvor v Šúrovciach vám ponúka rozsiahly, udržiavaný areál. Je to skvelá voľba. Ak chcete, aby bola vaša svadba v prírode. Užijete si tu úžasné výhľady a pokojné prostredie, ktoré je ako stvorené pre romantické svadobné fotografie.

 

 

miesto-na-svadbu-pri-trnave-zemiansky-dvor-surovce

Nezáleží na tom či už uprednostňujete, aby sa bola vaša svadba vonku pod holým nebom alebo preferujete intímnejšiu miestnosť na svadbu. Lebo máme areál aj svadobné miestnosti. V Zemianskom dvore vám umožníme vybrať si podľa vašich predstáv.

Krásne svadobné dekorácie, vyzdobené svadobné priestory a slávnostné stolovanie. Tak aj tie vám zabezpečíme v spolupráci s našimi partnermi. Pravidelne spolupracujeme s Edin Agency. Máme za sebou už množstvo svadieb a vieme, že i na nich sa môžete spoľahnúť. Ich svadobná výzdoba dodá našich priestorom dokonalú dávku romantiky, jemnosti a pocit lásky.

svadobne-miestnosti-v-zemianskom-dvore-so-svadobnou-vyzdobou

Zemiansky dvor Šúrovce a menu na svadbu

Aké hlavné jedlá, švédske stoly či predjedlá na svadbe chcete mať? V Zemianskom dvore si zakladáme na čerstvosti. Naša vlastná kuchyňa v penzióne totiž  zaručuje, že každé svadobné jedlo bude pripravené čerstvé a s láskou.

Svadobná hostina od nás, je navrhnutá tak, aby splnila očakávania aj tých najnáročnejších hostí. Od lahodných predjedál, po hlavné chody, rôzne chuťovky až po ponuku na bufetové stoly. Ponúkame vám široký výber jedál, ktoré ulahodia všetkým. A určite vás o tom aj radi presvedčíme. Ak sa rozhodnete pre catering u nás, samozrejme vás čaká ochutnávka.

Zistite, koľko stojí svadba v Zemiansky dvor Šúrovce

Ak sa obávate organizácie a nákladov na svadbu, určite kliknite na www.lareunion.sk/kolko-stojí svadba a my vám pripravíme bezplatnú cenovú kalkuláciu. Je rozdiel, cena svadby pre 50 ľudí, pre 60 či 100. Naša sa cena sa odvíja od miesta, dátumu aj od toho koľko je catering cena na osobu. Teda určite vyskúšajte a zistite, koľko vyjde svadba vás.

Máme aj Agropenzión Hubert v Ružindole

Nájdite ďalšie možnosti miesta na svadbu Trnava, máme pre vás skvelú ponuku. Agropenzión v Ružindole je ďalším čarovným miestom v našej ponuke. Tento priestor ponúka krásnu, srdečnú atmosféru a priestranný svadobný stan, ktorý je ideálny pre jarné, letné svadby i svadby v jeseni.

Zemiansky dvor Šúrovce a Penzión v Ružindole sú miestami, kde vaše svadobné sny môžu ožiť a každý okamih bude nezabudnuteľný. Ak máte otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme naplánovať svadbu vašich snov!

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.