Firemná akcia s pripraveným cateringom od La Reunion. Obložené misy, chlebíčky, šalát. Cateringové služby od La Reunion.

Teambuildingy: ich organizácia nás baví!

Naša eventová agentúra sa zaoberá organizáciou rôznych akcií a firemné teambuildingy nie sú žiadnou výnimkou. Príprava každej akcie je výnimočná a vyžaduje individuálny prístup. Príprava firemných teambuildingov nás baví, pretože každá firma je špecifická a my sa vďaka našej práci stretávame s rôznymi zaujímavými ľuďmi. V dnešnom článku vám bližšie predstavíme služby, ktoré ponúkame v rámci teambuildingov a firemných akcií.

Catering na teambuildingy

Okrem komplexnej prípravy firemných akcií pravidelne dodávame catering. Dobré jedlo spája a jeho kvalita je našou vizitkou. Pri príprave jedál si dávame záležať v prvom rade na kvalite surovín. Čerstvosť je pre nás mimoriadne dôležitá a s dodaním včas sa na nás môžete spoľahnúť.

Firemné raňajky

Fenoménom posledných rokov sú firemné raňajky , ktoré pripravujeme v rámci cateringových služieb. Môžete ich usporiadať pre svojich zamestnancov, ale aj pre klientov. Ich zmyslom je zblížiť sa a predať si cenné informácie za stolom, ktorý je plný chutného jedla. Naše firemné raňajky sú moderné a kontrastné. Ste tím slané alebo sladké raňajky? Výber je na vás!

Jedlo ako súčasť programu

Myslíme si, že dobré jedlo môže byť pokojne súčasťou programu. Vždy sa tešíme, keď môžeme svoju kuchyňu priviesť priamo k Vám. Na tomto promo evente sme chutné jedlo zážitkovo pripravovali priamo pred očami hostí.

teambuildingy

Pod Gaštankou – Cagalove

Firemné akcie so školou varenia

V rámci našej prenosnej kuchyne organizujeme pre firmy na teambuildingoch školy varenia. Kurzom vás na nich sprevádza náš profesionálny kuchár a na výber máte zo street food, steakov a ázijskej či talianskej kuchyne.

Na firemné teambuildingy máme vlastné priestory

Firemnú akciu pre vás zabezpečíme od A po Z a priestory nie sú výnimkou. Máme pre Vás veľkokapacitné priestory v Ružindole a v Šúrovciach. Dispozične sú riešené tak, aby boli kapacitne prívetivé pre malé i veľké akcie. V prípade potreby vašich hostí aj ubytujeme a svoj teambuilding môžete kľudne predĺžiť na viac dní!

Naše priestory sú priestranné a disponujú aj veľkými pozemkami, ktoré sú vhodné na športy. Osobne pre vás zabezpečíme stolný tenis, lukostreľbu či jazdu na koni. Zároveň, ak sa na firemnej akcii potrebujete venovať pracovným záležitostiam, máme pre vás konferenčnú miestnosť.

teambuildingy

Na teambuildingy je vždy správny čas

Organizácia firemnej akcie sa zunuje vždy! Teambuildingy výrazne napomáhajú k zlepšeniu vzťahov na pracovisku a budujú vzájomnú dôveru. Sú mimoriadne dôležitou súčasťou každého funkčného kolektívu a my Vám s nimi radi pomôžeme! Máme za sebou organizáciu rôznych malých i veľkých firemných akcií a podľa vašich očakávaní vykúzlime jedinečný zážitok aj pre Vašu firmu. Kontaktujte nás pre viac informácií a jedinečnú ponuku na mieru!

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.