Catering-na-firemny-event-lareunion

Ako zorganizovať firemný vianočný večierok?

Vianoce sú časom radosti, ktoré sa spájajú s oslavami v kruhu blízkym. Atmosféra Vianoc je tak špeciálna a jedinečná, že by bola škoda, ak by ste ju nepretavili aj na pôdu pracoviska. Ak chystáte pre svojich kolegov firemný vianočný večierok, prinášame vám tipy, na čo pri príprave nezabudnúť. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, preto aby bol váš večierok nezabudnuteľný je nutné vybaviť a myslieť na veľa vecí.

Organizácia vianočných večierkov – kde začať?

Vaše prvé kroky pri plánovaní by mali viesť k definovaniu cieľa večierka. Chcete aby sa hostia poriadne zabavili? Dozvedeli sa niečo nové? Alebo chcete pre nich pripraviť noblesný spoločenský večer?  V závislosti od zodpovedania tejto otázky sa totiž odvíja všetko ostatné plánovanie. 

firemný vianočný večierok

Firemný vianočný večierok – čo nesmie chýbať?

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek druh večierka, sú veci, ktoré musíte zabezpečiť vždy.

1. Priestory na firemný vianočný večierok

 To, kde sa bude vaša oslava konať závisí od mnohých faktorov. V prvom rade je dôležitý počet vašich hostí a program, ktorý by ste chceli s kolegami absolvovať. V rámci služieb našej eventovej agentúry, ponúkame dva krásne priestory v okolí Trnavy.

Agropenzión Hubert v Ružindole – Multifunkčný priestor na skok od Trnavy disponuje rôznymi sálami. V jednej môžete usadiť  60 a v druhej až 130 hostí.  Výhodou je, že sa v penzióne môžu ubytovať hostia, ktorí sú zďaleka, no chcú si večierok užiť.

Zemiansky dvor Šúrovce – Krásna vidiecka atmosféra Zemianskeho dvora otvára možnosti strávenia večierku vo vidieckom štýle. Najväčšia vnútorná sála má kapacitu až 140 hostí. Priestory sú vhodné pre malé i stredné podniky, ktoré chcú stráviť predvianočný čas so svojimi zamestnancami v príjemnej a uvoľnenej atmosfére.

2. Catering

Láska prechádza cez žalúdok a inak to nie je ani v prípade firemného večierku! Tým, že pohostíte vašich kolegov kvalitným jedlom im dávate najavo, že vám na nich záleží. V La Reunion v rámci svojich služieb ponúkame aj catering. Či už sa rozhodnete pre modernú alebo klasickú gastronómiu, niekoľko chodovú večeru či uvoľnené švédske stoly, pripravíme všetko! Navyše, sa u nás môžete spoľahnúť, že jedlo privezieme včas. Záleží nám totiž na tom, aby bola večera skutočným gastrozážitkom.

firemný vianočný večierok

3. Hudba

Večierok má byť v prvom rade zábavný, a preto hudba nemôže chýbať! DJ alebo kapela? Odpoveď na túto otázku závisí na vašej preferencii. Ak sa rozhodnete pre kapelu, zážitok z hudby bude pre vašich hostí autentickejší. Naopak, ak rozhodnutie padne na DJa, môžete sa tešiť na rôznorodejšiu hudbu. DJ sa dokáže jednoduchšie adaptovať na náladu na večierku a zároveň môže zastupovať funkciu moderátora večierka.

4. Program

Ak je vaším cieľom nezabudnuteľný večierok, odporúčame vám zakompovať program. Tému hier sme bližšie rozoberali v minulom článku. Vo všeobecnosti platí, že vy ste tí, ktorí poznajú svojich zamestnancov najlepšie. Dokážete preto najlepšie odhadnúť či im spraví skôr radosť interaktívny program vo forme kvízu alebo niečo tvorivé ako napríklad kurz varenia.

Firemný vianočný večierok zabezpečený La Reunion

V prípade, že máte záujem o prípravu vianočného večierka, kontaktujte nás. V LaReunion nám záleží na spokojnosti klientov, a preto všetko pripravíme na základe vašich individuálnych požiadaviek a pripomienok.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.