hry na vianočný večierok

Hry na vianočný večierok, ktoré sú zárukou zábavy

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži. V tomto období mnohé firmy organizujú pre svojich zamestnancov večierky. Vo firemnom ponímaní je vianočný večierok nielen o zábave, ale nesie aj symboliku blížiaceho sa nového roka. Máte jedinečnú príležitosť prebrať s kolegami vaše firemné výsledky a očakávania do nadchádzajúceho roka. Vydarený vianočný večierok sa však nezaobíde bez zábavných aktivít. Vybrať správne hry na vianočný večierok môže byť náročné, a preto vám dnes prinášame užitočné tipy.

1. Spoločná výroba vianočného pečiva

Vedeli ste, že existuje medzinárodný deň cookies? Svet si ho pripomína 4. decembra, a preto je vianočný večierok ideálny čas na ich prípravu. Príprava vianočného pečiva bude nielen zábavná, ale utuží aj vzťahy v kolektíve. Vaši zamestnanci budú musieť medzi sebou spolupracovať, čo výrazne upevní ich vzťah na pracovisku.

2. Hry na vianočný večierok – biely slon

Hra Secret Santa je pre mnohých známy pojem. Biely slon taktiež spočíva v obdarovaní vašich kolegov, no má iné pravidlá. Úlohou všetkých zúčastnených je priniesť, čo najvtipnejšie darčeky. Garantujeme vám, že počas rozbaľovania zažijete s kolegami veľa srandy.

3. Vytvorte si perníkové chalúpky

Ak chcete podporiť kreativitu vašich zamestnancov, no nemáte možnosť v priestoroch piecť, ako je to nutné v prípade výroby vianočného pečiva, sú perníkové chalúpky skvelou alternatívou. Jednotlivé upečené kusy sú v obchodoch momentálne bežne dostupné. Vaši kolegovia sa budú musieť rozdeliť do skupín a pripraviť tie najunikátnejšie chalúpky. Víťazný tím môžete obdarovať milou odmenou.

4. Spoločenské hry ako súčasť večierka

Na akomkoľvek druhu večierku sú spoločenské hry skvelou voľbou. Dozvedáte sa o sebe navzájom viac a zároveň zažijete kopec smiechu. 

5. Hry na vianočný večierok – hon na darčeky

Milou zábavou, ktorom potešíte svojich kolegov môže byť hon na darčeky. Hra spočíva v tom, že po miestnosti schováte malé darčeky. Úlohou vašich kolegov bude tieto darčeky nájsť. Ten, kto darček nájde si ho nechá. Ak chcete urobiť hru zaujímavejšou a dovoľujú vám to priestory, môžete dať vašim zamestnancom indície a vytvoriť zaujímavé hádanky.

hry na vianočný večierok

6. Hry na vianočný večierok – kvíz

Kvíz je skvelou príležitosťou na to, zhrnúť uplynulý rok. Je samozrejme na vás, aké otázky pre svojich kolegov pripravíte, no máme pre vás tip. Kvíz môže byť o vašej firme a o tom, čo ste za posledný rok spolu zažili. Otázky môžu byť smerované na vašich kolegov a interné vtipy, ktoré medzi sebou máte. Overiť pamäť svojich kolegov môžete aj tým či si spomínajú na počet klientov alebo projekty, ktoré ste realizovali.

Vianočný večierok na mieru

Plánujete pre svojich kolegov vianočný večierok? Organizácia vianočných večierkov od La Reunion sa nesie v znamení komplexnosti.  Zabezpečíme pre vás priestory, catering či program. Kontaktujte nás a pripravíme pre vás vianočnú párty na mieru.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.