Zorganizujte s nami nezabudnuteľnú garden party

Oslavy sú príjemnou príležitosťou na to, aby ste sa stretli so svojimi najbližšími a oslávili dôležité jubileá či úspechy. Premýšľali ste však niekedy nad prenájmom dizajnových exteriérových priestorov? Vďaka širokému portfóliu možností, ktoré vám ponúkame, premeníme exteriérový priestor na výnimočnú spomienku. Zorganizujte s nami nezabudnuteľnú garden party!

Prečo vymeniť interiér za exteriér?

Ak je na exteriérovej oslave niečo atraktívne je to prírodná krása a atmosféra. Garden party vám prinášajú jedinečnú príležitosť oslavovať na čerstvom vzduchu a okrem jedla si môžete vychutnávať aj nádherné prostredie. 

Interiér je v lete obmedzujúci

Uzavreté priestory sú limitujúce a jednotvárne. Zároveň, ak máte na oslave veľa hostí a priestor je v lete horúci, je pravdepodobnosť vydýchaného vzduchu, z ktorého pramenia zdravotné ťažkosti. Naopak v exteriéri môžete dýchať svieži vzduch a užívať si slnečné lúče. 

Nebojte sa exteriérových osláv

Mnohí klienti majú obavy z exteriérových osláv z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technických výziev. Či už sa rozhodnete zorganizovať garden party na vašej záhrade alebo si chcete prenajať nový a neprebádaný priestor, sme k vašim službám!

Premeňte svoju záhradu na raj zábavy

Chápeme, že doma je doma, a preto, ak nejde Mohamed k hore, ide hora k Mohamedovi! La Reunion vám vrámci prenájmu zapožičia stany, ktoré budete mať na svojej záhrade. K dispozícii máme menší stan pre 34 ľudí a väčší až pre 130 osôb. Zároveň vám radi party vyzdobíme podľa vašich predstáv. 

Prebádajte nové miesta

Ak nemáte k dispozícii priestory na usporiadanie poriadnej garden party, radi vám priestory zabezpečíme. Skvelú atmosféru môžete zažiť v Agropenzióne Hubert v Ružindole, kde vás očarí rozprávková záhrada, na ktorú vám radi nainštalujeme stan a pripravíme sviežu výzdobu. Očarí vás aj penzión Zemiansky Dvor Šúrovce so štedrou rozlohou, ideálnou na oslavy s hravými detičkami. Dospelí si prídu na svoje tiež nakoľko je k dispozícii vonkajší bar. 

Ak túžite po nezabudnuteľnej garden party, nebojte sa zveriť do rúk La Reunion. Je v našom záujme aby ste mali na takéto jedinečné udalosti výnimočné spomienky. Sledujte nás na našej facebookovej stránke a na Instagrame aby vám neunikli žiadne novinky. Kontaktujte nás a spoločne prekonzultujeme vaše možnosti a usporiadame pre vás poriadnu letnú garden party! 

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.