tipy na vianočný večierok

Tipy na vianočný večierok

Vianoce sú časom, kedy sa stretávame s blízkymi a trávime čas s tými, na ktorých nám záleží. Vaši kolegovia sú ľudia, s ktorými sa denne stretávate a stali sa dôležitou súčasťou vášho života. Je preto skvelé, osláviť tento jedinečný sviatok aj na pracovisku. V dnešnom článku vám prinášame praktické tipy na vianočný večierok, ktoré vám pomôžu vytvoriť výnimočnú atmosféru.

1. Tipy na vianočný večierok – tematický večierok

Tematické večierky sa dostávajú v posledných rokoch medzi tie najobľúbenejšie. Obdobie Vianoc otvára rad možností na tému vianočného večierka. Obľúbené témy sú napríklad Mikulášske postavy či charaktery z obľúbených vianočných filmov. Úlohou vašich hostí bude vymyslieť, čo najlepší outfit na vianočný večierok. Toho najkreatívnejšieho môžete odmeniť nejakým malým darčekom.

2. Výzdobu netreba podceniť

Počas Vianoc žiaria všetky budovy a domácnosti svetielkami a ozdobami. Túto nezameniteľnú atmosféru preneste aj na večierok. Výzdoba dokáže zmeniť sálu na nepoznanie. Zároveň pridá vašej oslave jedinečný nádych a hostia sa dokážu hneď po príchode vianočne naladiť.

3. Foťte a uchovávajte si momenty

Fotokútiky nie sú záležitosťou len svadieb či stužkových. Ich využívanie na akýchkoľvek večierkoch je čoraz populárnejšie. Vaši hostia budú mať jedinečnú možnosť zachovať si tieto výnimočné momenty navždy. Z fotokútiku môžete urobiť každoročnú tradíciu. Neskôr si budete pohľadom na fotky pripomínať všetky výnimočné momenty. 

Do fotokútikov môžete tiež pridať rôzne rekvizity. S kolegami sa budete môcť odfotiť s rôznymi vtipnými nápismi či doplnkami.

tipy na vianočný večierok

4. Zážitkový program

Program na vianočnom večierku môže byť pre vašich kolegov darčekom. Ako program vám odporúčame degustáciu vín či rumov. Naša agentúra pre vás tento program zabezpečí. Máte u nás záruku kvality a skutočného zážitku. Ak máte tvorivých kolegov a chcete aby počas večierku získali nejakú praktickú zručnosť, ideálnou voľbou je kurz varenia. Máme na výber z viacerých kuchýň. Môžete pripravovať vianočné perníky, ale aj šťavnaté burgre.

5. Tipy na vianočný večierok – obráťte sa na služby eventovej agentúry

Možno sa na prvý pohľad zdá organizácia vianočného večierka ako záležitosť pár hodín, no kvalitný večierok si vyžaduje podrobný plán a množstvo vybavovačiek. Odporúčame Vám preto využiť služby eventovej agentúry. Ak sa rozhodnete pre nás, nájdeme pre vás priestory a zabezpečíme aj výzdobu, pripravíme catering podľa vašich predstáv a vymyslíme interaktívny program. Kontaktujte nás v prípade záujmu o organizáciu vianočného večierka.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.