svadobne-dekoracie

Tajomstvo správneho výberu: Ako nájsť ideálne svadobné priestory?

Organizácia svadby je jedným z najpríjemnejších okamihov života. Treba však myslieť na to, že býva časovo a finančne náročná. Jednou z najnákladnejších položiek sú práve svadobné priestory. Ich výber by mal byť preto precízny a mala by mu predchádzať podrobná analýza. Ideálne svadobné priestory sú také, v ktorých pohodlne pohostíte všetkých svojich hostí, to znamená, že by nemali byť ani príliš veľké ani príliš malé. Zároveň by mala mať každá svadobná sála tanečný parket a vyhovujúce technické zabezpečenie.To, ako takúto sálu nájsť a čo pri hľadaní zvážiť sa dočítate v dnešnom článku.

Ako nájsť ideálne svadobné priestory?

Stanovenie rozpočtu a počtu hostí

Predtým než budete zvažovať jednotlivé možnosti, je dôležité stanoviť svoj rozpočet. Keď budete poznať svoje finančné možnosti, bude selektovanie jednotlivých ponúk efektívnejšie. Zároveň, predtým než začnete hľadať priestory by mal byť  fixne stanovený aj počet hostí. Môže sa stať, že keď počet hostí potom zmeníte, priestory vám nebudú viac vyhovovať.

Svadobné priestory musia mať atmosféru a štýl

Každá svadba odzrkadľuje vkus snúbencov. Pri výbere svadobného priestoru by ste mali myslieť na to, čo sa vám páči. Výzdoba síce dokáže priestor prispôsobiť vašim požiadavkám, no osloviť by vás mala už samotná sála.

Svadobné priestory v ideálnej dostupnosti

Výber lokality by mal byť prispôsobený vám a vašim hosťom. Uistite sa, že majú priestory dostatok parkovacích miest a sú jednoducho dostupné z hľadiska dopravy služieb. Mali by ste myslieť na to či sa k vám pohodlne dopraví DJ alebo cateringová služba.

Svadobné priestory – vybavenie a logistika

Pri výbere svadobných priestorov nemyslite len na estetickú časť, ale aj na usporiadanie a technické zabezpečenie. Uistite sa, že priestory ponúkajú dostatočné zázemie pre catering alebo veľký parket.

Naše unikátne svadobné priestory

V rámci našich služieb sa špecializujeme aj na prenájom svadobných priestorov. V ponuke máme dva krásne svadobné priestory v okolí Trnavy. Nadchnú svojím nadčasovým dizajnom, skvelou dostupnosťou a pestrosťou doplnkových služieb.

Agropenzión Hubert Ružindol

Penzión Hubert je výnimočný svojou kapacitou. Jednotlivé salóny majú rôzne veľkosti a svadba sa tu môže konať v počte 25, ale aj 130 hostí.

Obrovskou výhodou je, že tento priestor disponuje barom, kde na hostí budú čakať všetky špeciality a kuchyňou, kde šéfkuchár priamo pripravuje jedlá.

Ak sú vaši hostia zďaleka, môžu sa priamo v penzióne ubytovať. Penzión disponuje ubytovacou kapacitou pre maximálne 20 osôb.

Svadba v exteriéri? Žiadny problém! V Ružindole môžete oslavovať pod holým nebom! Celý areál je upravený a plný zelene. Za pomoci našich dizajnérov sa budete cítiť ako v rozprávke.

svadobné priestory

Zemiansky dvor Šúrovce

Zemiansky dvor v Šúrovciachstrategickú polohu v tesnej blízkosti Serede a len 12 km od Trnavy.

Jedinečný vidiecky štýl sa skvelo hodí na oslavu svadieb a príjemne dotvára atmosféru.

Priestor disponuje viacerými sálami – veľká sála má kapacitu do 140 hostí. Ak spojíte exteriér s interiérom kapacita je až 1 000 osôb, čo je naozaj štedré!

V blízkosti priestorov sa nachádza penzión, kde si môžete prenajať izby a ubytovať svojich hostí, ktorí na svadbu cestujú zďaleka.

Zemiansky dvor Šúrovce pre organizovanie tých najkrajších eventov.
svadobné priestory

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás ktorýkoľvek z našich priestorov zaujal, kontaktujte nás. V rámci organizácie svadieb poskytujeme okrem prenájmu priestorov aj komplexné služby vrátane cateringu či výzdoby. Zabezpečíme pre vás tiež DJ na svadbu či starejšieho, ktorý sa postará o tú najlepšiu atmosféru.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.