Svadba v Trnave? Zažite nezabudnuteľný svadobný deň

Trnava je krásne historické mesto na západnom Slovensku s bohatým kultúrnym dedičstvom. Ak sa rozhodnete usporiadať svadbu tu, môžete očakávať nezabudnuteľný deň v prekrásnom prostredí plnom romantiky a elegancie. Svadba v Trnave bude pre vás jedinečnou a výnimočnou spomienkou, ktorú budete chcieť uchovať po celý život.

Svadba v Trnave – miesto na váš svadobný deň

Trnava ponúka množstvo krásnych miest, kde si môžete svadbu organizovať. Ak hľadáte nezabudnuteľné miesto, kde si môžete povedať „Áno“ svadba v Trnave je to správne rozhodnutie. 

Historické centrum mesta, dláždené uličky, katedrála sv. Jána Krstiteľa, Trnava vám ponúka nekonečné množstvo nápadov, ktoré máte k dispozícii.

Svadobné okamihy uchované na jedinečných fotografiách

Bez ohľadu na to, či hľadáte romantické miesta alebo moderný dizajn, svadba v Trnave vám poskytne všetko, čo potrebujete. Pre tých, ktorí hľadajú autentickú atmosféru, je historické centrum mesta ideálnym miestom pre fotografovanie. Úzke uličky a kamenné budovy vytvárajú jedinečnú kulisu a zachytia atmosféru vášho svadobného dňa.

Okrem toho môžete využiť aj výhodnú polohu Trnavy v blízkosti vinohradníckych oblastí. Tieto oblasti vám poskytujú úžasné pozadie pre vaše zábery, ktoré zdôraznia krásu miestnej krajiny a tradície. Bez ohľadu na vaše preferencie, svadba v Trnave a jej okolí vám ponúka nekonečné možnosti pre vaše svadobné fotografovanie.

Svadba v Trnave a hostina v Ružindole?

Áno a to nie hocijaká. Možností, kde si v Trnave usporiadať svadobný obrad je neúrekom, ale nájsť perfektný priestor na svadobnú hostinu to už je celkom iný oriešok. Preto sme tu práve pre vás my, cateringová agentúra La reunion s krásnymi priestormi na svadbu v tesnej blízkosti od Trnavy. Sľubujeme, že nebudeme preháňať a zaručujeme, že k nám dorazíte za 5 minút.

svaba-v-trnave-la-reunion-priestory-na-svadbu

Čo vám teda ponúkame u nás v Ružindole?

 • svadobné priestory na skok od Trnavy
 • krásna upravená záhrada
 • svadobná sála s kapacitou do 60 hostí
 • svadobný stan s kapacitou 120 hostí
 • cateringové služby od A po Z
 • ubytovanie pre 20 hostí
 • parkovanie
 • šikovný a usmievavý personál

Tak vitajte v našom krásnom Agropenzióne Hubert a zažite s nami svadobnú hostinu ako z rozprávky.

Svadba v historickej Trnave a hostina v Šúrovciach

Už ste sa rozhodli usporiadať svadbu v malebnej Trnave? Teraz je čas vybrať si tie najlepšie priestory pre svadobnú hostinu. A práve v Šúrovciach nájdete to, čo hľadáte.

Zemiansky dvor Šúrovce a jeho hlavná sála so svadobnými dekoráciami a rozmiesnením stolov.

Zemiansky dvor v Šúrovciach sa rýchlo stal obľúbeným miestom pre svadby. Výnimočná vidiecka atmosféra, okúzľujúca záhrada s jazierkom a priestranné nádvorie poskytujú ideálnu kulisu pre plánovanie vašej svadobnej hostiny snov.

Naša svadobná sála disponuje dostatočnou kapacitou pre 140 hostí, čo zaručuje pohodlný priestor pre zábavu a gastronomické potešenie. A nielen to, môžeme vám tiež ponúknuť možnosť usporiadať svadbu pod holým nebom v našom nádvorí. Budete obklopený romantickými svetielkami, ktoré vytvoria nezabudnuteľné spomienky na tento špeciálny deň.

LaReunion: ideálny výber pre nezabudnuteľný deň

Ak ste si už predstavili svoju svadbu v historickej Trnave a túžite po perfektnom mieste pre hostinu, neváhajte a rezervujte si svoj termín čo najskôr. S cateringovou agentúrou La Reunion vám garantujeme, že vaša svadba v Trnave sa stane skutočnosťou, nie len snom.

Ako cateringová spoločnosť s bohatými skúsenosťami sme tu pre vás. A naše dva krásne priestory v Trnave vám zaručia, že svadba v Trnave sa navždy zapíše do vašich spomienok. 

Vaše La Reunion

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.