svadba-v-prirode-lareunion-svadobne-priestory

Svadba v prírode: 2 tipy na výnimočné svadobné miesta

Chcete, aby bola vaša svadba v prírode? Dnes vám predstavíme dve výnimočné miesta z našich svadobných priestorov. Sú ideálne pre svadby v prírode v nájdete ich v okolí Trnavy. Či už snívate o veľkolepej svadbe s priestranným areálom alebo je vaším snom malá záhradná svadba, tieto svadobné miesta vás určite očaria.

Penzión Zemiansky dvor v Šúrovciach

Penzión Zemiansky dvor je skutočným klenotom pre svadbu v prírode. Nachádza sa v Šúrovciach, len niekoľko minút od mesta Trnava. Ponúka obrovský areál, ktorý je ideálny pre svadobný obrad v prírode. Areál zahŕňa krásne jazierko, sad, priestranný a starostlivo udržiavaný trávnik, ktorý poskytuje množstvo možností pre svadby v prírode. Okrem toho, veľká spevnená terasa slúži ako ideálne miesto pre svadobný catering a zábavu počas svadby.

zahradna-svadba-v-zahrade-surovce-lareunion svadba-vonku-na-priestrannej-terase-lareunion-surovce

Penzión Zemiansky dvor tiež ponúka množstvo pekných miest a zátiší na fotenie, ktoré dodajú vášmu svadobnému dňu romantický a nezabudnuteľný nádych. Ak, teda hľadáte miesto, ktoré vám umožní usporiadať veľkolepú svadbu vonku s dostatkom priestoru pre všetkých vašich hostí, Zemiansky dvor je pre vás vhodnou voľbou.

svadobny-priestor-gazdovsky-dvor-lareunion

Agropenzión Hubert v Ružindole

Ak dávate prednosť útulnejšiemu a intímnejšiemu prostrediu, Agropenzión Hubert v Ružindole je ideálnym miestom ak vás čaká malá svadba v prírode. Tento penzión ponúka srdečnú a romantickú atmosféru. Upravená záhrada s ovocnými stromami a záhonmi s kvetmi vytvára krásne prostredie pre váš svadobný obrad.

zahradna-svadba-v-agropenzion-hubert-lareunion

V prípade nepriaznivého počasia má Agropenzión Hubert k dispozícii priestranný svadobný stan, ktorý zabezpečí, že vaša svadba prebehne bez problémov za každých podmienok.

svadba-pod-holym-nebom-lareunion

Svadba pod holým nebom

Či už sa rozhodnete pre grandióznu svadbu v prírode na Penzióne Zemiansky dvor s jeho rozľahlým areálom a krásnym jazierkom. Alebo pre intímnu a romantickú záhradnú svadbu v Agropenzióne Hubert s jeho srdečnou atmosférou a svadobným stanom. Tak obe tieto miesta vám ponúkajú jedinečný zážitok zo svadby. Každé z nich má svoje jedinečné čaro. Čaro, ktoré prispeje k tomu, aby vaša svadba vonku bola nezabudnuteľná a plná lásky.

Ak ste zvedaví, koľko stojí svadba v prírode, určite kliknite na www.lareunion.sk/kolko-stoji-svadba , stačí si vybrať počet hostí, priestor a vyplniť dodatočné informácie a radi vám pošleme nezáväznú cenovku.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.