Lareunion blog

Raňajky do vašej firmy

Určite nám dáte za pravdu, že deň sa lepšie začína s čerstvými raňajkami, ktoré si vychutnáte bez stresu. Avšak niektorí ľudia sa ráno ponáhľajú a nestíhajú si raňajky ani pripraviť, nie to ešte skonzumovať.

Iní sa snažia do seba rýchlo niečo „natlačiť“ za pracovným stolom pri počítači. Prázdne alebo rýchlo naplnené žalúdky znižujú množstvo energie a chuť pracovať. Čo tak bezstarostne si vychutnať raňajky v pohodlí vašej firmy, s vašimi kolegami alebo obchodnými partnermi a spríjemniť si ráno a zvýšiť chuť pracovať?

V La Reunion sa neustále snažíme skvalitňovať naše služby, pretože vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. A preto sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio služieb. Predstavujeme vám nový produkt, ktorým sú raňajky dovážané priamo do vašej firmy.

Prečo raňajky do firmy?

Firemné raňajky sa stávajú čoraz viac obľúbenejšími u zamestnancov aj u samotných zamestnávateľov. No vďaka množstvu benefitov, sa nie je čomu čudovať.

Počas tohto spoločne stráveného času „navyše“ môžete prebrať pracovné aj súkromné záležitosti spolu s kolegami, prípadne aj obchodnými partnermi. Môžete diskutovať o najbližších aktivitách spojených (nielen) s prácou.

V kolektíve sa o sebe môžete dozvedieť novinky, ktoré by ste počas pracovnej doby nemali šancu zistiť. Spoločné konverzácie tiež napomáhajú k prehlbovaniu vzájomných vzťahov, riešeniu problémov a budovaniu dôvery. Alebo si len jednoducho môžete vychutnať vaše čerstvé raňajky a dobre sa naladiť na prácu počas dňa.

Po príjemnom ráne má celá firma väčšiu motiváciu a chuť pracovať. A výživné raňajky vám dodajú viac energie. Nie nadarmo sa hovorí: „aké je vaše ráno, taký bude celý váš deň“.

Bezstarostné raňajky

Aké by to bolo, keby raňajky prišli za vami a jediné, čo by vaša firma musela spraviť, by bolo si ich prevziať? Ak sa vám táto predstava páči a povedali ste si „to je ono“, máme pre vás skvelú správu.

Náš tím v La Reunion vám pripraví raňajky podľa vašich požiadaviek, potom ich privezie a vy si ich len prevezmete. Vieme vám dokonca doviesť aj „šafingy“, taniere, príbory. Vieme vám raňajky aj nastolovať. Aké bezstarostné!

Raňajky podľa vašich predstáv

Bohatý a pestrý výber raňajok môže výborne naštartovať deň, celý pracovný týždeň alebo uvoľniť atmosféru pred víkendom. Vieme pripraviť široký výber chutných aj zdravých jedál. Prioritne dbáme na čerstvosť a kvalitu surovín.

Raňajky pripravíme presne podľa vašich predstáv a požiadaviek, tak ako si budete želať. Vy nám poviete aké alergie či intolerancie máte vy a vaši zamestnanci. A my vám pripravíme jedinečné raňajky, ktoré si bez obáv vychutnáte.

Zverte firemné raňajky do našich rúk a urobíme vaše ráno špeciálnym. Takým, po ktorom bude mať celá vaša firma dôvod na úsmev. Množstvo a náročnosť raňajok prispôsobujeme vašim požiadavkám. Dôležitým faktorom je aj počet ľudí, pre ktorých raňajky pripravujeme.  

Vy máte požiadavky na raňajky do vašej firmy a my vám ich splníme. V prípade záujmu o chutné spestrenie rána nás neváhajte kontaktovať.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.