aktivity na vianočný večierok škola varenia

Program na vianočný večierok – krok za krokom

Pripravujete vianočný večierok, no neviete ako večer pripraviť tak aby bol nezabudnuteľný? Všetko má svoju postupnosť a hierarchiu a rovnako to platí aj pri organizácii vianočného večierka. Dnes vám prezradíme ako by mal vyzerať program na vianočný večierok. Všeobecne platí, že firemné vianočné večierky by mala v prvom rade sprevádzať dobrá nálada!

Ako by mal večierok prebiehať?

1.Pohostite svojich kolegov hneď po príchode

Vianoce sú sviatky hojnosti a veselia, a preto by ste sa na túto nôtu mali naladiť aj na vianočnom večierku. Ideálne je hneď na začiatok pripraviť aperitív alebo malé pohostenie vo forme švédskych stolov či vianočných koláčikov.

program na vianočný večierok

2. Rozdajte si darčeky  

Firemný vianočný večierok si darčeky žiada nielen preto, lebo sa blížia Vianoce, no symbolika obdarovania vašich kolegov súvisí aj s prichádzajúcim koncom roka. Obdarujte svojich zamestnancov v rámci programu malými balíčkami, ktorými im dáte najavo, že vám na nich záleží. S vianočnými darčekmi sa dá vymyslieť aj kopec hier. Jednu z nich sme predstavili v našom článku – Hry na vianočný večierok.

3. Program na vianočný večierok by sa nemal obísť bez príhovoru

Vianoce sú obdobím, kedy spomíname na udalosti uplynulého roka. Pripomeňte svojim kolegom, že si ich prácu vážite. Zároveň si vianočný večierok žiada dávku oficiality a vážnosti a na túto príležitosť môžete využiť práve príhovor. 

4. Program na vianočný večierok tvorí aj jedlo

Jedlo môže byť skutočným gastronomickým zážitkom. Kedy si dopriať dávku dobrého jedla, ak nie počas sviatkov radosti? O Vianociach sa predsa traduje, že sú to sviatky prejedania! Výber jedla by mal byť na vašich preferenciách. Odporúčame však kombináciu teplej večere a švédskych stolov. V rámci našich služieb pripravujeme catering na spoločenské udalosti. Na výber máme z overených klasík, ale aj z modernej gastronómie. Ak sa rozhodnete pre nás, podrobne preberieme vaše očakávania a pripravíme menu na mieru.

program na vianočný večierok

5. Zapamätateľný program na vianočný večierok tvoria hry

Bez ohľadu na to či vaši kolegovia patria k hanblivým alebo aktívnym typom, hier je toľko, že si vyberie skutočne každý. Ak si nie ste istí či sa bude hra vaším kolegom páčiť, pokojte to s nimi vopred prekonzultujte alebo ich zapojte do prípravy. Osobne odporúčame aktivity, ktoré stmelia vzťahy na pracovisku. V LaReunion v rámci vianočných večierkov pripravujeme kurzy varenia. Kuchyňa, ktorú si vyberiete záleží len na vašich preferenciách. 

V rámci organizácie vianočných večierkov organizujeme aj degustáciu vín či kvalitných rumov. Takáto ochutnávka môže byť pre vašich kolegov skutočným zážitkom. Zároveň sa medzi sebou lepšie spoznáte a budete mať možnosť neformálnej konverzácie počas posedenia pri degustácii.

6. Program na vianočný večierok sa nezaobíde bez hudby

Či už sa bude váš večierok niesť v rytme vianočných klasík alebo tanečnej hudby, hudbu rozhodnete nevynechajte. Je dokázané, že hudba a tanec spája. Jedným z najlepších zdrojov zábavy je tanec, a preto by hudobná produkcia rozhodne chýbať nemala.

Vianočné večierky od A po Z

Sme eventová agentúra a okrem organizácie osláv či svadieb organizujeme aj firemné teambuildingy či vianočné večierky. Naše služby sú komplexné a naším cieľom je vyhovieť požiadavkám našich klientov. Ak máte záujem o prípravu firemného večierka, neváhajte nás kontaktovať.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.