catering dodavatel

Zanechajte dojem: Profesionálne slávnostné stolovanie

Slávnostné stolovanie je dôležitým prvkom každej úspešnej oslavy. Správne organizovaný slávnostný stôl dokáže vytvoriť atmosféru elegancie a puncu. Ak si nie ste istí ako by takéto stolovanie malo vyzerať, a na čo by ste si mali dať pozor, zverte sa do rúk odborníkov.

Nadchnite svojich hostí

Slávnostné stolovanie zorganizované profesionálnou agentúrou je zárukou kvality a spokojnosti. V La Reunion máme zmysel pre detail a správnosť stolovania majú naši profesionáli v rukáve. Ku každému projektu pristupujeme kreatívne a profesionálne. Možno sa to nezdá, no správna práca s farbami dodá vašej oslave jedinečnú identitu.

Chutný catering

To, že pre vás zorganizujeme podujatie od A po Z už viete. Slávnostné stolovanie je oveľa viac než len správne uloženie príboru. Keďže ide ruka v ruke estetika s jedlom, je aj správny catering súčasťou výnimočného stolovania. Naša firma poskytuje catering Trnava a okolie. Dôraz kladieme primárne na kvalitu surovín, z ktorých jedlá pripravujeme. Chceme aby bolo každé sústo pre vás zážitkom a preto s vami menu precízne konzultujeme. 

svadobny-catering-cateringova-agentura-la-reunion-trnava

Sme ohľaduplní

Vieme, že so svojím menu sa chcete zavďačiť každému, a preto dbáme aj na individuálne požiadavky v podobe alergií a intolerancií.

Precízna organizácia

Príprava kvalitného stolovania si vyžaduje prísnu logistiku. Pred vašou oslavou dlhodobe plánujeme, aby všetko vyšlo podľa vašich predstáv. Zameriavame sa na koordináciu a všetky detaily vrátane organizácie slávnostného stola na základe vašich požiadaviek. 

Úspora času a stresu

Organizácia oslavy je náročný a časovo vyťažujúci proces. Zverenie organizácia stolovania vrátane cateringových služieb vám ušetrí mnoho starostí. Je v našom záujme aby jediná vaša povinnosť bola zúčastniť sa a užiť si tieto jedinečné momenty. 

priestory-na-svadby-v-trnave-svadobna-hostina-svadobny-den-la-reunion-trnava

Stolovanie je náročný proces, ktorý má mnohé zásady a pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, dokonalý vzhľad vyžaduje mnoho vedomostí a skúseností.

Ak vás naše služby zaujali a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.  Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram aby vám nič neuniklo. Spoločne vykúzlime komplexné a magické stolovanie.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.