priestory_na_oslavy_v_trnave_a_okoli

Priestory na oslavy v okolí Trnavy – Pre väčšie i menšie akcie

Ak hľadáte ideálne priestory na oslavy vo veľkom kruhu hostí alebo priestor pre menšie rodinné podujatie v okolí Trnavy, nemusíte hľadať ďaleko. V La Reunion vám prinášame štýlové, útulné aj veľkokapacitné priestory, ktoré sú perfektné pre rôzne druhy výnimočných udalostí.

Priestory na oslavy La Reunion

Naša ponuka priestorov je rozmanitá a vie sa prispôsobiť potrebám. Priestory s kapacitou od desiatok až po 1000 hostí. Sme pripravení privítať veľké aj menšie skupiny a zabezpečiť všetko, aby bola oslava nezabudnuteľná.

Priestory na oslavy v našej ponuke

 • Veľká sála na oslavu Šúrovce: Náš veľký sál je ideálny pre veľkú oslavu, až do 140 hostí. Priestor na oslavu je zaujímavý nielen svojou kapacitou, ale i priestrannou terasou a krásnym areálom.
  priestory_na_oslavy_v_trnave_a_okoli
 • Vonkajší stan Ružindol: Ďalším výnimočným priestorom v našej ponuke je vonkajší stan, ktorý počas letných dní prinesie vašim hosťom pocit oslavy vonku, no skryje ich pred letnými lúčami a vy sa v ňom môžete pokojne zabávať i večer alebo pri zmene počasia.
  stan_na_oslavu_lareunion
 • Udržiavaný exteriér a oslava vonku: Pre tých, ktorí milujú vonkajšie oslavy, udržiavané záhrady našich areálov v Ružindole alebo v Šúrovciach sú dokonalou voľbou. Ponúkajú krásne prostredie s možnosťou vonkajších ceremoniálov, kokteilových hodov a ďalších aktivít nielen pre deti.
  priestory_na_oslavy_lareunion
 • Gazdovská izba: Pre intímnejšie oslavy a podujatia máme k dispozícii aj menší priestor na oslavu s kapacitou do 40 hostí. Z priestoru srší srdečná atmosféra a je zariadený v prírodných materiáloch. Okrem stolu pre slávnostný obed vás zaujme sedacou súpravou alebo ďalšou plošinou na poschodí.
  mensie_priestory_na_oslavu_trnava

Catering na oslavu 

Menu na oslavu 60, menu na oslavu 50, menu na oslavu 15 rokov. Catering na oslavu narodenín vieme prispôsobiť i veku. Niekto uprednostňuje tradičné chute, niekto nevie povedať nie šťavnatému burgru. Okrem priestorov pre oslavu v La Reunion ponúkame aj doplnkové služby, ktoré vám uľahčia organizáciu. Pripravujeme menu na mieru a vieme zabezpečiť krásne slávnostné stolovanie alebo zaujímavý program na oslavu.

catering_na_oslavu_trnava_lareunion

Slávnostné stolovanie

Pomôžeme vám vytvoriť úchvatnú výzdobu, ktorá prispieva k atmosfére a štýlu vašej oslavy.

Catering na oslavu na mieru

Náš cateringový tím vám poskytne špičkové jedlo a nápoje, ktoré oslnia vašich hostí a zanechajú skvelý dojem. Catering cena na osobu sa odvíja aj od menu, teda ak sme vás zaujali, tak nám napíšte a radi vám pripravíme odhad ceny.

Program na oslavu

Zaujala by vašich hostí škola varenia, ochutnávka kvalitných vín, rumov alebo jazda na koni či lukostreľba? Okrem priestorov a menu si zakladáme aj na programe, teda ak by ste mali záujem o ozvláštnenie alebo by bola na mieste celková organizácia oslavy, tak sme tu pre vás.

Sme tu, aby sme vám pomohli usporiadať nezabudnuteľnú udalosť, na ktorú budete spomínať aj ďalšie roky. Pre viac informácií alebo rezerváciu priestorov navštívte našu stránku Priestory La Reunion.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.