Penzión Hubert je viac než len priestor!

Snívate o priestore, ktorý pre vás zastreší akúkoľvek akciu, má veľkú kapacitu hostí, ubytovacie služby a možnosť skvelého cateringu? Práve ste ho našli, pretože Penzión Hubert v Ružindole je vďaka svojej komplexnosti vhodný na svadby, firemné večierky či oslavy.

Svadba v Penzióne Hubert

Sály v penzióne

Máte na výber z rôznych sál v závislosti od počtu hostí. Hoci, najmenší salónik má kapacitu 25 hostí a  interiérová sála 60, k dispozícii je aj veľký štýlový stan s kapacitou do 130 hostí

Firemné akcie v Penzióne Hubert

Vianočný večierok, family day či poriadna jazda s kolegami na viacdňovom teambuildingu? Vedzte, že firemné akcie sú mimoriadne dôležitou súčasťou firemnej kultúry, pretože zbližujú vzťahy a utužujú kolektív. Organizácia firemných akcií si vyžaduje veľa času, a preto je lepšie zveriť sa do rúk eventovky. 

Penzión Hubert disponuje priestranným exteriérom, na ktorom môžete hrať s kolegami rôzne aktivity. Súčasne má priestor v Ružindole ubytovaciu kapacitu do 20 osôb, a preto môžete byť s kolegami u nás rovno ubytovaní aby ste si zábavu užívali plnými dúškami.

Penzión Hubert ponúka komplexné služby

Popri službách, ktoré poskytujeme ako eventová agentúra zabezpečujeme v penzióne všetky doplnkové služby, medzi ktoré patrí:

Catering na oslavu

Moderná či tradičná gastronómia? Máme recept na oboje. Pri píprave našich jedál kladieme v prvom rade dôraz na predstavy a preferencie našich klientov. Suroviny starostlivo vyberáme a pripravujeme aj špeciálne chody v prípade rôznych intolerancií či alergií. To, ako bude vyzerať vaša svadobná hostina či švédske stoly na firemnej akcii je len na Vás!

penzión Hubert

Slávnostné stolovanie

Oslava si vyžaduje špecifickú výzdobu, ktorá nastolí správnu atmosféru. Tím dekoratérov pripraví a vyzdobí sálu či exteriér, ktorá bude zrkadliť štýl mladomanželov, oslávenca či firmy.

Penzión Hubert a jeho strategická poloha

Lokalita vašej svadby musí byť jednoducho prístupná. Penzión Hubert je len 8 km od Trnavy, 30 km od Serede a hodinku cesty od Bratislavy, Nitry či Trenčína, čo z neho robí dostupným pri široké spektrum vašich hostí.

Objavte čarovný Penzión Hubert

Vieme, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, preto sa príďte presvedčiť na vlastné oči. Ak máte záujem o usporiadanie spoločenskej akcie v našich priestoroch, radi vám všetko poukazujeme a pripravíme pre vás nezabudnuteľnú akciu.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.