Svadby v Trnave s La reunion – čo môžete čakať?

Trnava, malý Rím Slovenska, je krásne mesto s bohatou históriou a kultúrou. Od malebných starých kostolov a dláždených uličiek – Trnava ponúka rôzne miesta a zákutia, kde si môžu páry povedať svoje ÁNO. Týmto, ale sak všetko len začína, pretože vás čaká kopec plánovania ako aj výber najdôležitejšieho priestoru, kde strávite väčšinu času tohto jedinečného dňa – svadobnej hostiny. Dnes vám predstavíme dva okúzľujúce priestory pre svadby v Trnave a okolí, ktoré si jednoducho zamilujete.

Ak hľadáte čarovné miesto pre svadobnú hostinu máme pre vás tipy v našich priestoroch La Reunion. Ako pre vás pripravíme nezabudnuteľnú svadbu snov v okolí Trnavy?

Organizácia svadby v Trnave s La Reunion

Ak hľadáte spoľahlivú agentúru, ktorá sa postará o vaše svadby v Trnave a v okolí, ste na správnom mieste. Svadby sú naša srdcovka.. Už 9 rokov sa podieľame na organizácii svadieb v Trnave a blízkom okolí a naše meno je v regióne dobre známe. Vždy prinášame novomanželom to najlepšie a ich predstavy plníme do bodky.

Či už premýšľate nad menšou svadbou v úzkom kruhu rodiny alebo veľkolepou oslavou s množstvom hostí, máme pre vás riešenie. Dokonalé priestory s perfektnou dostupnosťou k Trnave – v Ružindole alebo v Šúrovciach, ktoré sú plné kúzla a romantiky.

Skvelý catering, ktorý uspokojí všetky vaše chuťové priania je súčasťou našej ‚‚výbavy‘‘. Či už uprednostňujete ľahké občerstvenie, viac chodové menu alebo večerné švédske stoly s bohatým výberom, splníme vaše predstavy. Náš profesionálny a skúsený personál je vám k dispozícii počas celej oslavy. A postará sa o pohodlie a spokojnosť vašich hostí. Aby ste si mohli vychutnávať každú chvíľu tohto dňa bez starostí.

Priestory Agropenziónu Hubert v Ružindole

Náš Agropenzión Hubert v Ružindole, nachádzajúci sa iba 5 minút od Trnavy, je miestom, ktoré vás očarí svojím pohodlím a vidieckym šarmom. Pre vašu svadobnú hostinu snov je to dokonalá voľba. Krásne upravená záhrada plná kvetov, útulný interiér a priestranná sála sú ideálnym miestom nezabudnuteľných chvíľ v kruhu najbližších.

Pozrite si krásne nazdobený svadobný stan La Reunion.

V letných mesiacoch sa môžete tešiť na jedinečnú kombináciu interiéru a exteriéru, a to počas svadby pod holým nebom, ktorá už nemusí byť len snom. S kapacitou pre 120 hostí vám náš svadobný stan poskytne skvelý priestor ako centrum diania svadobnej hostiny a záhrada možnosť oddychu po rušnom večeri plnom zábavy.

Svadby v Trnave a hostina s La Reunion?

 • svadobný priestor s kapacitou 120 hostí
 • možnosť svadby pod holým nebom 
 • upravený exteriér plný kvetov
 • výborný catering na mieru
 • ubytovanie hostí 
 • pohodlné parkovanie 
 • len 5 minút od Trnavy

Priestory Zemianskeho dvoru v Šúrovciach

Vitajte v Zemianskom dvore Šúrovciach – ideálnom mieste pre váš svadobný deň, nachádzajúcom sa len 12 km od mesta Trnava. Pri príchode vás uvíta útulná atmosféra a prekrásne upravená záhrada s jazierkom. 

Naše priestranné nádvorie a svadobná sála s kapacitou 140 hostí vám poskytnú dostatok miesta pre vaše pohodlie a zábavu. Exteriér má kapacitu až do 2000 hostí.

Zemiansky dvor Šúrovce a jeho hlavná sála so svadobnými dekoráciami a rozmiesnením stolov.

Romantická záhrada plná svetielok, priestranné nádvorie s posedením a svadobná sála vám umožnia zorganizovať svadbu vašich snov ‚‚pod jednou strechou‘‘. 

Nadštandardné služby a vynikajúci catering, ktorý ocení každý hosť sú samozrejmosťou. Takže neváhajte a pridajte sa k nám v Zemianskom dvore Šúrovciach pre nezabudnuteľný svadobný zážitok.

Svadby v Zemianskom dvore v Šúrovciach

 • svadobný priestor s kapacitou interiéru až 140 hostí
 • možnosť svadby pod holým nebom 
 • upravená záhrada s jazierkom
 • výborný catering na mieru
 • ubytovanie hostí 
 • pohodlné parkovanie 
 • 12 km od Trnavy

Už ste rozhodnutí?

Po tom, ako ste partnerovi povedali svoje ÁNO a zapečatili začiatok svojho spoločného života, nasleduje plánovanie oslavy vášho manželstva s rodinou a priateľmi. Organizácia svadby sa môže zdať ako ťažký oriešok. S La Reunion v Trnave vám ho určite pomôžeme rozlúsknuť – aby priestory a catering boli podľa vašich želaní. Zabezpečíme vám bezstarostný deň plný skvelých zážitkov, radosti a lásky. 

S našim skúseným a profesionálnym prístupom sa môžete spoľahnúť na to, že vaša svadba bude prebiehať hladko a bez komplikácií. 

Ak si vyberáte miesto svadby v Trnave a v okolí, ale aj svadobné menu, pomôžeme vám. Lebo v La Reunion nám na zážitkoch pri vašom “dni D” skutočne záleží. 

Sledujte nás  na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a v prípade záujmu nás rovno kontaktujte. ❤️

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.