kurzy varenia

Kurzy varenia na vašom teambuildingu – prečo nie?

Organizujete teambuilding a snažíte sa pre svojich zamestnancov vymyslieť zaujímavý a netradičný program? Ponúkame vám stále viac obľúbené kurzy varenia. Skúmať svet chutí a spoločne tvoriť lahodné pokrmy môže viesť k novému levelu stmelenia kolektívu. Tu je pár dôvodov prečo zvážiť kurzy varenia na teambuildingu!

Rozvoj komunikácie a spolupráce

Varenie je proces, ktorý vyžaduje komunikáciu a spoluprácu medzi členmi tímu. Od samotného rozdelenia úloh až po dokončenie pokrmov sa musia spolu kolegovia dohadovať, navzájom sa počúvať a pracovať spoločne za účelom dosiahnutia chutného výsledku. Rovnako ako varenie spája rôzne chute sa aj tím môže spoznať a vytvoriť pevnejšie vzťahy.

Podpora kreativity a inovácie

Varenie je možné špecifikovať ako umenie, pri ktorom kombinujeme prísady za účelom vytvorenia kreatívneho pokrmu. Tento proces podporuje kreativitu, ktorá je aplikovateľná aj v pracovnom prostredí.

Umenie riešenia problémov v kuchyni i na pracovisku

Varenie prináša mnoho nečakaných problémov a komplikácií. Tieto neplánované situácie učia tím spoločne riešiť problémy.

teambuilding

Vytvorte pre svoj tím spoločný zážitok

Okrem prípravy jedla je pre tím zážitok aj zdieľanie samotného jedla, ktoré pripravili. Váš tím bude právom hrdý na to, čo vytvoril a s radosťou budú medzi sebou zdieľať jednotlivé pokrmy. Môže sa to pre nich stať jedinečnou spoločnou spomienkou. 

Kurz varenia od La Reunion

Pretože sa stotožňujeme s ideou tohto originálneho teambuildingu, radi ho pre vás sprostredkujeme! Kurzom varenia vás bude sprevádzať šéfkuchár Juraj Vrábel, ktorý má dlhoročné skúsenosti. V ponuke máme výber z viacerých kuchýň:

  • Street food – príprava burgrov a baglov
  • Talianska kuchyňa – naučíte sa ako pripraviť chutné cestoviny a pesto
  • Steaky – mäsožravci sa môžu naučiť pripraviť šťavnaté a chutné steaky
  • Ázijská kuchyňa – pre tých, ktorých lákajú znamenité chute blízkeho Východu

La Reunion Menu

Ponuka kurzov sa pravidelne obmieňa a preto nás v prípade záujmu neváhajte kontaktovať. Radi pre vás vykúzlime aj kurz na mieru!

Stmeľte kolektív pri dobrom jedle

Jedlo jednoducho spája a každý pokrm chutí o trošku lepšie, keď si ho pripravíte sami.:) Preto veríme, že vďaka kurzu varenia si užijete so svojimi kolegami kvalitný čas, na ktorý budete spoločne spomínať! 

Ak vás naše služby zaujali a chcete sa o organizácii teambuildingu alebo eventov dozvedieť viac, kontaktujte nás. Radi s vami prekonzultujeme vaše požiadavky a očakávania a vytvoríme pre vás nezabudnuteľnú akciu!

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.