priestor_na_oslavu_trnava

Ideálny priestor na oslavu Trnava a okolie existuje!

Ideálny priestor na oslavu Trnava a okolie existuje! A dokonca pri jeho hľadaní nie je potrebné ísť ďaleko. Gazdovská Izba v Penzióne Zemiansky dvor sa nachádza len pár kilometrov od Trnavy a ponúka všetky prvky, ktoré zabezpečia nezabudnuteľnú udalosť pre vás a vašich hostí. Elegantnú atmosféru, rozľahlú terasu a kapacitu 40 hostí, čo je typické číslo pre počet hostí na rodinnej oslave.

Priestor na oslavu a ubytovanie

Priestor Gazdovskej izby je široký a priestranný, s kapacitou až pre 40 osôb. Všetci hostia tak majú dostatok miesta na pohyb a interakciu. Ručíme vám za ich pohodlie a pohodu počas celej udalosti. Priestor na oslavu má aj časť s gaučom pre pohodlnú konverzáciu, a ak sú hostia z ďaleka, tak ic akh môžete ubytovať v jednej z 9 komfotných izieb.

priestor_na_oslavu_s_ubytovanim

Estetický interiér a upravený exteriér

Interiér Gazdovskej izby je elegantný a štýlový, čo vytvára príjemnú atmosféru pre všetkých hostí. Moderné vybavenie a starostlivo vybraná výzdoba prispievajú k celkovému dojmu a zabezpečia, že vaša oslava bude vyzerať úchvatne. Tento priestor na oslavu má výstup i na rozľahlú terasu a do upraveného exteriéru areálu Zemianskoho dvora.

Priestor na oslavu musí mať dobrú akustiku

Priestor je vybavený tak, aby poskytoval optimálnu akustiku pre všetky druhy podujatí. Kontrola zvuku a minimalizácia ozveny zabezpečujú, že komunikácia a hudba sú jasné a zreteľné, čo prispieva k úspechu celej oslavy.

Vybavenie a služby pre pohodlie vašich hostí

Pripravili ste si spomienkové video? Môžete ho jednoducho prehrať. Gazdovská izba má vybavenie, ktorá vám to umožní. Okrem techniky v nej nájdete aj vyvýšené poschodie, ktoré sa môže stať tanečným parketom alebo priestorom na neformálny oddych na pohodlných pohovkách.

mensie_priestory_na oslavu_pri_trnave_surovce_lareunion

Priestor na oslavu Penziónu Zemiansky dvor má aj svoju vlastnú kuchyňu. Teda ak si u nás rezervujete catering, vaše jedlo bude čerstvé a po príprave ihneď prinesené na stôl. Svojou štýlovou atmosférou, flexibilným priestorom a výbornou dostupnosťou služieb ponúka Gazdovská izba všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľnú oslavu.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.