Jedinečný firemný večierok plný zábavy a bez starostí?

Dobrá pracovná morálka je základom úspechu každej firmy. Jedným z najlepších spôsobov, ako udržiavať a prehlbovať pozitívne medziľudské vzťahy na pracovisku sú bezpochyby firemné večierky a teambuildingové akcie. Každý z nás chce predsa pracovať v príjemnom prostredí, ktoré navodzuje atmosféru súdržnosti a túžby po dosahovaní čo najlepších výsledkov. Z čoho následne benefitujete aj vy, samotní zamestnávatelia. Firemný večierok tak môže byť nielen zážitkom, ale aj utužením kolektívu. 

Firemný večierok plný zábavy

Dôvodov na firemný večierok je mnoho, a tak sa pri neustálom opakovaní toho istého konceptu môžu stať pre zamestnancov nudnými, nezaujímavými či dokonca iba stratou času, čím celkom strácajú svoj význam. Tu sa ukáže, ako dobre poznáte svojich zamestnancov. Zamyslite sa, pri akých témach, aktivitách či príležitostiach najlepšie utužíte kolektív a poďakujete sa im tak za dobre vykonanú praću. Buďte kreatívny.


No či už chcete stráviť čas s kolegami na klasickej firemnej párty alebo máte chuť ozvláštniť vašu firemnú akciu, zažiť firemný teambuilding plný zábavy alebo sa dokonca aj pritom naučiť niečo nové, skvelým pomocníkom je jednoznačne cateringová agentúra.

Firemné večierky a vonkaj

 

Postaráme sa o vašu zábavu

Mať na starosti organizovanie eventov, hlavne pri firmách s väčším počtom zamestnancov, sa častokrát rýchlo mení na nočnú moru. Organizačné nároky takéhoto podujatia bývajú naozaj vysoké.

Riešením môže byť spolupráca s cateringovou spoločnosťou, ktorá vám zabezpečí pokojný priebeh. Tak nemusíte mať vo firemnom kolektíve žiadne hádky či rozbroje. Členovia párty výboru vo vašej kancelárií si tiež môžu vydýchnuť a ušetriť si niekoľko dní stresu a plánovania.

Agentúra sa vám postará ako o miesto, výzdobu, prestieranie, ale aj teambuildingové aktivity – outdoor. Samozrejmosťou je aj skvelé cateringové občerstvenie počas celého večierka. V La Reunion má vaša firma dvere vždy otvorené. Na výber máte z dvoch výnimočných priestorov s nezameniteľnou vidieckou atmosférou a širokými možnosťami v našich priestoroch v Šúrovciach alebo v Ružindole. Šúrovce sú vhodné pre firemné večierky až do 2000 účastníkov v letných mesiacoch. Vtedy sú k dispozícii krásne vonkajšie priestory.

Pre menšie akcie sú vhodné obe naše prevádzky s perfektnou dostupnosťou z Bratislavy, z  Trnavy, ale aj z Nitry a Trenčína. Ste u nás vždy do 30 minút aj z okolitých častí týchto miest. Výhodou sú v oboch prevádzkach možnosti ubytovania.

Čo všetko môžete zažiť v La Reunion

V La Reunion vám radi prichystáme skvelý firemný večierok, podľa vašich predstáv. Okrem tradičných firemných večierkov ponúkame aj našu špecialitu s gastro tematikou, večierok v kruhu vašich kolegov formou Školy varenia.

Firemný večierok a škola varenia

Aj keď trochu netradičný, no o to zábavnejší typ firemného podujatia. Škola varenia preverí ako vaše kulinárske zručnosti, tak aj schopnosť pracovať v tíme. Počas prípravy našich špecialít sa naučíte rôzne techniky šéfkuchára Juraja Vrábla a odnesiete si okrem množstva zábavy, zážitkov aj chutnú večeru.

V ponuke máte na výber z viacerých kuchýň, ako napríklad:

  • Burgre a Bagle
  • Ako vyrobiť domáce cestoviny a pesto
  • Príprava steakov
  • Ázijská kuchyňa

 

Škola varenia La Reunion, pod vedením šéfkuchára.

Výber kurzov sa však stále obmieňa, a preto nezabudnite firmu La Reunion kontaktovať a opýtať sa na aktuálne možnosti kurzov, ktoré vedia prispôsobiť na mieru aj práve vám, podľa vášho záujmu. 

Teambuildingové aktivity a cateringové služby

Doprajte svojim kolegom nezabudnuteľné zážitky, na ktoré budú radi spomínať. Postaráme aj o zabezpečenie zábavnej zložky. Pripravujeme a organizujeme okrem školy varenia rôzne ďalšie aktivity. Zažijete u nás napríklad jazdu na koni, stolný tenis alebo lukostreľba.

Posedenie pri ohni

Ponúkame vám aj netradičné firemné teambuildingy plné pohody a pobytu na čerstvom vzduchu. Ak máte radi menej formálne stretnutia, ako napríklad klasický táborák alebo grilovanie na záhrade s posedením pri ohni, radi sa postaráme aj o takýto druh akcie.Pripravíme vám kvalitné občerstvenie, alko aj nealko nápoje a po celú dobu vám bude k dispozícii profesionálna obsluha. Môžete sa tešiť z jedinečnej atmosféry pri ohni s holým nebom nad hlavou v príjemnom prostredí.

Priestory a zážitky, na ktorých skutočne záleží

Záleží nám na tom, aby klienti dostali nadštandardné cateringové služby, ktoré zahŕňajú firemné večierky. Skvelá kuchyňa, bohatý program, profesionálny personál. To všetko nájdete v La Reunion.

Organizácia firemných večierkov a firemný teambuilding je pre nás hračkou. Radi poradíme a odporučíme všetko potrebné pre hladký priebeh a nezabudnuteľné zážitky. Náš catering vám prináša zážitky, na ktorých skutočne záleží. Sledujte nás  sociálnych sieťach Facebook a Instagram a v prípade záujmu nás rovno kontaktujte. 

Kontaktujte nás: +421 911 177 179 alebo catering@lareunion.sk

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.