Lareunion blog

Firemné večierky trocha inak

Firemné večierky by mali byť odmenou za dobre odvedenú prácu. Veľa jedla, alkoholu a samozrejme vašich kolegov, ktorých máte konečne šancu lepšie spoznať a nadviazať iné ako len čisto pracovné vzťahy. Na pracovisku, kde panuje priateľská atmosféra medzi zamestnancami, sa predsa hneď lepšie pracuje a dosahujú sa lepšie výsledky.

Klasické či autentické večierky? 

Populárne sú napríklad vianočné, aj keď ľudia by možno omnoho radšej privítali nejaké tie prémie. Večierkami sa zvyknú oslavovať aj výročia firmy, narodeniny majiteľov či spoločné úspechy. 

Dôvodov na firemný večierok je mnoho, a tak sa pri neustálom opakovaní toho istého konceptu môžu stať pre zamestnancov nudnými, nezaujímavými či dokonca iba stratou času, čím celkom strácajú svoj význam.

No či už chcete stráviť čas s kolegami na klasickej firemnej párty alebo máte chuť ozvláštniť vašu firemnú akciu, zabaviť sa a pritom sa naučiť niečo nové, skvelými pomocníkmi sú jednoznačne cateringové agentúry. Vďaka službe oslava na kľúč nemusíte mať vo firemnom kolektíve žiadne hádky či rozbroje, členovia párty výboru vo vašej kancelárií si tiež môžu vydýchnuť a ušetriť si niekoľko dní stresu a plánovania. Agentúra sa vám postará ako o miesto, výzdobu či prestieranie, postará aj skvelé cateringové občerstvenie počas celého večierka.

koláčiky
výzdoba

Tak ako vám cateringová agentúra La Reunion prichystá skvelý firemný večierok podľa vašich predstáv, môžete si taktiež zvoliť aj nie až tak tradičný, za to originálny večer v kruhu vašich kolegov formou Školy varenia. 

Škola varenia

Spolu s vašimi kolegami máte možnosť vyskúšať si tradičnú či netradičnú, domácu aj zahraničnú kuchyňu. 

V ponuke máte na výber z viacerých kuchýň ako napríklad:

  • Ázijská kuchyňa
  • Ako vyrobiť domáce cestoviny a pestá
  • Burgre a Bagle 
  • Príprava steakov
výzdoba dekorácia


Výber kurzov sa však stále obmieňa, a preto nezabudnite firmu La Reunion kontaktovať a opýtať sa na aktuálne možnosti kurzov, ktoré vedia prispôsobiť na mieru aj práve vám, podľa vášho záujmu.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.