lareunion_trnava_family_day

Family day priestory pri Trnave až pre 1000 hostí

Areál Zemianskeho dvora v Šúrovciach sa javí ako ideálna voľba pre usporiadanie firemného family day. Ponúka kapacitu až pre 1000 hostí, rôzne veľkosti interiérových sál, udržiavané zelené plochy, veľkú terasu, jazierko a dostatok parkovacích miest.

Zemiansky dvor Šúrovce kúsok od Trnavy

Penzión Zemiansky dvor je situovaný v krásnom prostredí obce Šúrovce. Jeho areál je oplotený, čo zaručuje, že family day prebehne bez rušenia okolitých obyvateľov. Navyše, penzión sa nachádza iba pár kilometrov od Trnavy, takže ste tu v priebehu 15 minút autom. S dostatkom parkovacích miest sa nemusíte obávať, že hostia budú mať problémy s parkovaním.

priestory_do_1000_hosti_lareunion_family_day

Rozmanité priestory pre family day

Exteriérové priestory pozostávajú z vonkajších terás, zelených plôch a jazierka. Spevnené plochy poskytujú dostatok priestoru na postavenie pódia, tanečné parkety alebo akékoľvek iné aktivity. Zároveň je vám k dispozícii trávnatá plocha, ktorá sa dá využiť na rôzne zábavné aktivity, ako napríklad pre skákacie hrady, rôzne súťaže alebo grilovanie.

family_day_trnava_lareunion

family_day_priestory_lareunion

Interiérové priestory zahŕňajú priestrannú sálu pre 140 hostí alebo menšiu miestnosť pre 50 hostí. Penzión má k dispozícii aj 9 zariadených a komfortných izieb dostupných pre vašich hostí.

priestor_pre_firemne_akcie_family_day_lareunion

Profesionálny catering pre family day

Zemiansky dvor disponuje vlastnou kuchyňou, čo znamená, že je schopný pripraviť profesionálny a čerstvý catering pre veľký počet hostí. Roky skúseností v cateringových službách nás naučili, ako čo najlepšie uspokojiť hostí, teda okrem tradičného menu sa môžete tešiť aj na špeciality, ako je zážitková kuchyňa, škola varenia či grilovanie čerstvých burgerov a hotdogov.

Family day plný zážitkov

Vďaka našej dlhoročnej praxi v organizovaní rôznych podujatí sme si vytvorili širokú sieť spoľahlivých partnerov. Skákacie hrady, maskoti, foto stena či maľovanie na tvár sú len zlomkom zábavy, ktorú môžete pre vašich hostí pripraviť.

Kontaktujte nás ešte dnes a my vám radi pomôžeme zorganizovať dokonalý firemný deň pre vašich zamestnancov a ich rodiny. 🎉👨‍👩‍👧‍👦

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.