donaska-catering-lareunion

Donáška cateringu v Trnave a okolí

Donáška cateringu v Trnave a okolí, ktorá vám bude chutiť. Môžete ju očakávať presne načas. A naservíruje vám ju profesionálny personál. V La Reunion sa zameriavame na prípravu jedál z čerstvých a kvalitných surovín. Naša ponuka je pestrá, prispôsobená rôznym typom udalostí a radi vám ju privezieme až k dverám, ktoré si vyberiete.
S profesionálnym cateringom získa svadobná hostina, firemný večierok či pohostenie na oslavu narodenín ten správny šmrnc a eleganciu. Zabezpečte úspešnú a nezabudnuteľnú akciu pre všetkých zúčastnených. Zistite, aké catering služby u nás nájdete?

Svadobný catering

Máte záujem o viacchodové menu? Pripravíme pre vás predjedlo, svadobnú polievku aj hlavné jedlo na svadbu. Máte skôr záujem o bufetové stoly? Druhé jedlo na svadbe pre vás môžeme pripraviť formou teplého bufetu alebo studeného bufetu. Je len na vás, koľko druhov mäsa, príloh, šalátov alebo bezmäsitých jedál by ste chceli servírovať. Samozrejme, vám jedlo na svadbu včas privezieme, zapožičiame riad a inventár, postaráme sa o slávnostné stolovanie a hostí obslúžime. Ako môže vyzerať vaše svadboné menu v našom podaní? Jedna naša ochutnávka svadobného menu je aj online.

svadobny-catering-a-svadobna-hostina- od-lareunion

Pohostenie na oslavu narodenín

Radi sa o vás a vašich blízkych postaráme a zabezpečíme kompletné menu na oslavu podľa vášho želania. Môžete si tak konečne užiť čas so svojimi blízkymi bez naháňania sa, lebo presne za to budeme zodpovední my. Catering na oslavu privezieme k vám, naservírujeme a zapožičiame vám šafingy a ohrievače, aby ste si vedeli jedlo aj prihriať. Niečo málo z našej catering ponuky nájdete na našej webovej stránke, nie je tam však samozrejme všetko, menu vám radi zostavíme aj na mieru, a ak vás zaujíma catering cena, tak nám určite napíšte a pripravíme pre vás nezáväznú cenovú ponuku.

 

pohostenie-na-oslavu-narodenin-od-lareunion

Catering na firemné akcie alebo firemný večierok

Firemný večierok, konferencia, kongres aj dôležité rokovanie, všetky firemné akcie potrebujú chutné jedlo na posilnenie i oddych. V La Reunion pripravujeme catering na firemné akcie, ktorý je prispôsobený vašim potrebám aj charakteru podujatia.
Či už ide o formálnu večeru, neformálny večierok alebo veľkú firemnú párty, catering navrhneme tak, aby zanechal dojem a poskytol chutné a kvalitné jedlá. A samozrejme rýchly a profesionálny servis.
catering-na-teambuilding-a-firemny-vecierok-lareunion

Firemné raňajky a office catering

V našej ponuke nájdete okrem prípravy menu na väčšie akcie i donášku raňajok do firmy alebo menší office catering. Začnite v práci svoj pracovný deň s chutnými firemnými raňajkami. V rámci cateringu ponúkame širokú škálu možností, od čerstvého pečiva, chlebíčkov, kanapiek, šalátov a ovocných mís, až po lahodné sendviče plné tradičných a netradičných chutí alebo viacchodové menu.
catering-do-firmy-a-na-firemnu-akciu-lareunion firemne-ranajky-a-office-catering-lareunion

Live cooking a tematické eventy

Donáška cateringu vie byť aj naozaj jedinečná a pripravená na mieste. Na svojom evente si tak viete vychutnať čerstvé jedlo, pripravené priamo pred vašimi očami.
Rovnako vám vieme pripraviť aj tematický catering, kde viete potešiť svojich hostí s burger menu, kuchyňou určitej národnosti, grilovanými špecialitami alebo inými pokrmami, o ktoré by ste mali záujem a vedeli by sme vám vyhovieť.
live-cooking-lareunion
catering-na-mieste-lareunion-a-burger-menu
Okrem bežných akcií sa naša donáška cateringu často stáva aj súčasťou konferencií, premiér, gala večerov, napríklad, aj firemných family days alebo iných významných udalostí. Ak, teda hľadáte pre svoj event spoľahlivého dodávateľa cateringu, napíšte nám. Predstavíme vám svoju ponuku a môžeme sa porozprávať o vašej predstave.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.