Moderný catering pripravený pre hostí.

Čo je to cateringová služba?

Catering a cateringové služby s ním spojené sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Od svadieb, stužkových a  rôznych osláv až po firemné podujatia či iné biznis večierky.

Cieľom cateringových spoločností by malo byť čo najviac vyhovieť zákazníkovým požiadavkám a vytvoriť im nezabudnueľný deň bez starostí a stresu. 

Čo všetko dokáže zabezpečiť dobrá cateringová spoločnosť?

Dobrá cateringová spoločnosť vám dokáže zabezpečiť všetko. Je teda iba na vás, ako pustíte uzdu fantázii a my sa radi postaráme o splnenie vašej predstavy.

 • sprostredkovanie alebo vytvorenie vhodných priestorov
 • teplé aj studené jedlá, nápoje
 • výzdoba, dekorácie
 • zapožičanie inventáru
 • ozvučenie a osvetlenie
 • foto a video produkciu
 • zážitkové kuchyne
 • moderátorov, barmanov, hostesky

 

Catering pripravený pre hostí v podobe chutných kanapiek rôznych príchutí.

 

Zjednodušene povedané  ‚‚Dobrý catering zabezpečí všetko, čo je na akciu potrebné‘‘.

Ponuky cateringových spoločností sú dnes schopné okrem noblesných lahôdok a pestrého občerstvenie, pripraviť takmer akúkoľvek akciu „na kľúč“.  To znamená, že vyjdú v ústrety vašim predstavám a zabezpečia vašu oslavu do najmenších detailov s chutným občerstvením a cateringom podľa vášho výberu.

Zapožičia potrebný inventár (stoly, stoličky, riad). Na vaše želanie budete mať k dispozícii obsluhujúci personál, barmanov, hostesky.

O zábavu sa postarajú umelci prenajatí cez agentúry alebo hudobné telesá. Nie je problém zaradiť do programu diskotéku pre mladšie ročníky, mobilné kasíno, skákací hrad pre deti alebo sprostredkovať zábavu v štýle karaoke.

Cateringové firmy majú široký záber svojich klientov. Od produkčných agentúr, cestovných kancelárií, veľkých firiem, ale aj samotných jednotlivcov.

Kanapky a jednohubky rôznych príchutí , ako catering pohostenie pre hostí.

 

Catering si môžeš dovoliť aj TY

Nemusíte byť ani milionár, aby ste si podobný luxus mohli dovoliť.

Existuje prevaha cateringových firiem, ktoré sa špecializujú práve na akcie menšieho rozsahu. Štýl a náročnosť akcie sa vždy dá prispôsobiť „peňaženke“ klienta.

Samotné občerstvenie od profesionálov vás môže vyjsť finančne rovnako alebo dokonca aj výhodnejšie. Vy sa aspoň nebudete musieť vláčiť s plnými taškami zo supermarketov a pokúšať sa vlastnými silami vytvoriť bohatý rautový stôl.

 

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.