Catering-na-firemny-event-lareunion

Catering Trnava: Ako ohodnotili zákazníci naše jedlo?

Catering Trnava a okolie ponúka množstvo rôznych firiem na cateringové služby a nie je jednoduché si vybrať. Pri organizovaní významných udalostí je jedlo často jedným z najdôležitejších aspektov, ktoré zaručia úspech a spokojnosť hostí. Potrebujete, aby vás váš cateringu nesklamal? Pozriete sa na to, ako naši zákazníci hodnotili jedlo a cateringové služby v Trnave a okolí, ktoré sme im poskytli.

Referencie catering Trnava a okolie

Zobraziť ďalšie recenzie catering.

Catering na firemné akcie, svadby a oslavy Trnava

Ak hľadáte spoľahlivého partnera, neváhajte a obráťte sa na nás. Robíme catering na oslavy, firemné akcie, gala večery, konferencie či iné typy firemných eventov. Svadobná hostina na mieru je taktiež súčasťou našej ponuky, teda ak plánujete a hľadáte catering na svadbu, tak sme tu.

Catering vám radi pripravíme a privezieme a naservírujeme, na vami vybranom mieste alebo v jednom z našich priestorov. Ak hľadáte i miesta na svadbu, oslavu alebo firemný event v ponuke máme niekoľko možností.

Catering a špeciálne požiadavky

Nie každý túži po klasickom menu s rezňom, panenkou alebo rebierkami. Mnohý z hostí majú intolerancie, alergie alebo rôzne preferencie. I preto, si vždy pred prípravou vypočujeme vaše požiadavky a potreby. Na základe toho vieme zostaviť i časti menu pre vegetariánov, vegánov, celiatikov alebo iné skupiny hostí, ktorí nemôžu konzumovať všetko.

Okrem požiadaviek na intolerancie či alergie sa nám veľmi často objavujú požiadavky na zážitkový catering v podobe školy varenia. Čo navaríš, to si aj zješ. Alebo rôzne tematické cateringy. Dali by ste si sushi catering, burger catering alebo grilované špeciality na svojom evente?

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Snažíme sa vám poskytnúť najvyššiu kvalitu a top catering v Trnave a okolí. Naše catering recenzie sú dôkazom toho, že naša práca sa nám nielen darí, ale nás aj baví.

Potrebujete i vy catering na svadbu, firemnú akciu alebo catering na oslavu? Kontaktujte nás a rezervujte si termín.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.