Tapas

Je to ten pravý? Ako si vybrať catering na svadbu podľa ceny?

Organizácia svadby je výnimočný a náročný proces pre každého, kto sníva o dokonalom svadobnom dni. Pri príprave svadobnej hostiny je kľúčové, vybrať si toho správneho (cateringového) partnera. Catering na svadbu by mal byť gastronomickým zážitkom, na ktorý sa jednoducho nedá zabudnúť! V článku vám prinášame ovplyvňujúce faktory ceny cateringu.

Catering na svadbu sa typovo líši

Doba ide dopredu, a preto rozlišujeme aj niekoľko druhov cateringu. Tradičné stolové podávanie je nestárnucou klasikou. No, keďže trendy sa menia, na svadbách sa často stretávame s neformálnymi stánkami s jedlom. Každý typ cateringu má rozličné prevádzkové náklady, ktoré sa na cene odrážajú. Povedzte nám vaše predstavy a my vám poradíme čo bude pre vás najlepšie!

Sofistikované menu alebo klasika?

Silný vývar a sviečková nie sú už samozrejmosťou na každej svadbe. Moderná gastronómia ovládla aj organizáciu svadieb. Je nutné si však uvedomiť, že exkluzívne jedlá môžu výrazne zvýšiť náklady. Je preto na mieste porovnať si cenu klasických a moderných jedál. 

Catering-svadba

Catering na svadbu ovplyvňuje aj miesto a doba konania

Cena môže závisieť aj od miesta konania. V prípade, že si catering objednávate, myslite na to ako ďaleko catering bude “cestovať” a aká je príjazdová cesta na miesto hostiny. Máme pre vás tip na krásne prostredie Agropenziónu v Ružindole, ktorý je kúsok od Trnavy alebo na Zemiansky dvor Šúrovce v prípade, že hľadáte niečo bližšie k Seredi. 

Individuálny catering na svadbu

Špecifické a individuálne požiadavky môžu prudko zvýšiť cenu cateringu. Ak chcete menu prispôsobiť vašim hosťom a prihliadať, napr na ich intolerancie, neváhajte nás kontaktovať. La Reunion poskytuje catering v Trnave a okolí. Radi s vami prediskutujeme špecifické požiadavky. 

Najlepší pomer cena a kvalita? Zverte sa do rúk La Reunion!

Náš cateringový servis sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou. Na prípravu používame výhradne kvalitné suroviny a naše pripravené jedlá spĺňajú najvyššie štandardy. Riadime sa heslom: “Náš zákazník, náš pán” a preto sa snažíme splniť všetky vaše špecifické požiadavky. K príprave pristupujeme s dávkou kreativity a ohľaduplnosti k hosťom, ktorí trpia alergiami a intoleranciami. 

Cateringové služby aj pre najmenších. Koláčiky, detské menu a výzdoba.

Ako získať cenovú ponuku od La Reunion?

Cena cateringu sa líši v závislosti počtu hostí alebo individuálnych požiadaviek klientov. Ak máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás. Nájdete nás na našom webe alebo na našej Facebookovej a Instagramovej stránke. 

Ak vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať. Radi pre vás pripravíme catering na mieru, ktorý splní očakávania vás a vašich hostí.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.