catering Trnava od La Reunion s roznym jedlom v podobe hlavného chodu, bufetových stolov a hamburgerov

Catering na oslavu – Zažite výnimočné chvíle s La Reunion

Catering na oslavu, ktorý sa vám vryje do pamäti a zaručí, že všetci hostia budú odchádzať s úsmevom? Vyskúšajte ten náš. Ak sa rozhodne zveriť oslavu do našich rúk radi vám pripravíme degustačné menu cateringu na oslavu a postaráme sa o každý detail vašej akcie. Na narodeninovej oslave vás potom nič nezaskočí a môžete si naplno užívať čas s blízkymi.

Catering na oslavu – Perfektné jedlo a nezabudnuteľné momenty

Sme eventová agentúra, špecializujeme sa nielen na svadby či firemné akcie, ale aj na organizáciu a catering na oslavy. Či už ide o narodeniny, rodinné jubileá alebo iné významné míľniky. Pripravíme pre vás vynikajúce menu na oslavu prispôsobené vašim požiadavkám. Predjedlo, polievka, hlavné jedlo, viacero chodov, studené či teplé misy na oslavu, v Trnava a okolie. Menu na oslavu vám vieme pripraviť aj na mieru, dovezieme vám ho, kam si poviete a naservírujú vám ho s úsmevom na tvári členovia nášho tímu.

Catering Trnava – Široká ponuka a flexibilita

Naša služba catering Trnava je ideálna pre všetky typy osláv. Okrem chutného jedla vám radi odporučíme i odborníkov na výzdobu stola na oslavu narodenín alebo skvelého DJ-a či cukrárku. Vieme, že oslavy sú neoddeliteľnou súčasťou spoločenského života a preto sa snažíme, aby každá oslava bola unikátna a výnimočná.

pohostenie na osalvu narodenín od La Reunion v Trnave a okolí a čašníčka roznáša jedlo na oslave

Oslavy Trnava – Priestory na oslavu pre rôzny počet hostí

Hľadáte vhodné priestory na oslavy? V La Reunion vám radi sprostredkujeme i prenájom miestnosti na oslavu Trnava, kde môžete organizovať svoju akciu. Naša ponuka eventových pristorov  zahŕňa rôzne možnosti prispôsobené veľkosti a štýlu vašej oslavy. Viac informácií a naše priestory na oslavu v Ružindole alebo v Šúrovciach nájdete na našom webe www.lareunion.sk.

Oslava v exteriéri – Unikátne prostredie pre vašu party

Ak preferujete oslavu v exteriéri, La Reunion vám poskytne aj túto možnosť. Naša flexibilita nám umožňuje realizovať catering a ozvláštnenie jedinečných exteriérových lokalít. S nami sa každá oslava stane jedinečným zážitkom. Jeden z našich areálov, Zemiansky dvor v Šúrovciach disponuje obrovskou priestrannou a udržiavanou záhradou, s vonkajšou terasou a jazierkom a náš priestor

priestory na oslavu la reunion Zemiansky dvor Šúrovce

Agropenzión Hubert v Ružindole vás zaujme svojou záhradou so sedením pod stromami a srdečnou atmosférou.

Oslava v exteriéri La Renion v Agropenzión Hubert Ružindol

Nápady a program na oslavu narodenín – Ochutnávky a škola varenia

V La Reunion vám okrem cateringu poskytneme aj zaujímavý program. Chcete originálnu zábavu? Ponúkame ochutnávky rumov, vín alebo zábavnú a obľúbenú školu varenia, ktoré obohatia vašu oslavu a poskytnú hosťom nezabudnuteľný zážitok.

Kompletný catering na oslavy

Ak plánujete oslavu a hľadáte dokonalý catering, neváhajte a kontaktujte nás.  Naša služba catering na oslavy zahŕňa všetko, čo potrebujete pre bezproblémovú organizáciu akcie. Zabezpečíme pre vás pohostenie na oslavu narodenín, ktoré zaručene osloví každého hosťa. Vďaka našim skúsenostiam a profesionalite vytvoríme atmosféru, ktorá podporí príjemné prežitie každej chvíle vašej oslavy.

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.