Lareunion blog

Catering na firemný večierok – tipy na jedlo a priestory

Firemné večierky sa stávajú bežnou súčasťou firiem a čoraz viac obľúbenejšími. Môžete sa s kolegami lepšie spoznať a nadviazať nové pracovné vzťahy. Či už vaša firma zabezpečuje bežný firemný večierok, vianočný večierok alebo uskutočňuje oslavy dôležitých udalostí, kvalitný catering a správna atmosféra sú dôležité.

U nás v La Reunion sa staráme o všetky špeciálne príležitosti. Firemný večierok by mal byť nezabudnuteľný a prebiehať v príjemnej atmosfére. Ako to dosiahnuť?

Základným „stavebným“ kameňom je vrátane ľudí pozvaných na večierok, aj kvalitný catering, milá obsluha a príjemné priestory.

Kvalitné jedlo, stolovanie a občerstvenie

Výber jedla je dôležitý. Často sa stretávame s rôznymi potravinovými intoleranciami a obmedzeniami. Tiež máme požiadavky na vegetariánske varianty jedál. Jedlo – obed, večera alebo „snacky“ musia byť jednoducho pre všetkých.

Ďalej je treba premyslieť počet chodov a formu podávania jedla. Sú vhodnejšie bufetové stoly alebo priamo naložené taniere ako v reštaurácii? Všetko závisí na vašich požiadavkách, ale aj počte ľudí a atmosfére, ktorú chcete dosiahnuť.

A všetky požiadavky vieme vyriešiť s vami alebo za vás. Dbáme najmä na čerstvé a kvalitné občerstvenie. Ak sú vaše predstavy jasné, pripravíme „mix“ podľa nich.

Na firemnej akcii majú byť žalúdky plné a chuťové bunky naplnené. Súhlasíte?

Jedinečné priestory podľa vašich požiadaviek

Dôležitú úlohu zohráva aj samotný priestor. Firemný večierok má byť v prvom rade uvoľnený. A voľnosti treba pomôcť aj zmenou priestorov. Odporúčame, aby sa firemné udalosti konali mimo pracovných priestorov. Aby ste jednoduchšie prišli na iné myšlienky.

Pri výbere priestoru si musíte, tak ako pri výbere jedla, položiť tiež viacero otázok. Stačí menšia miestnosť alebo sa budete baviť pri hudbe? Potrebujete ku cateringu aj všetok inventár ako riady? Chcete priestory vyzdobiť do štýlu podujatia?

S vyriešením otázok našim klientom vždy poradíme.

Firemný večierok od La Reunion

Vaše firemné večierky, ako aj iné významné udalosti, vieme zorganizovať všade, kde si budete želať. Jedlo, priestory, personál, ale aj inventár a večierok zabezpečujeme bežne v rámci našich cateringových služieb. Aby ste boli úplne bez starostí.

Našim sídlom je atraktívny Agropenzión Hubert v Ružindole, ktorý vieme prispôsobiť presne podľa vašich požiadaviek. Má spoločenskú miestnosť pre cca 30 ľudí, lobby pre cca 10 ľudí, ale aj vínny sklep.

K dispozícii máme aj záhradný stan, vďaka ktorému si môžete užiť firemný večierok pod holým nebom, až pre 100 ľudí. Keďže sme v penzióne, disponujeme kapacitou na ubytovanie 20 ľudí, čo je tiež výhodou.

Náročnosť a štýl firemného večierku prispôsobujeme vašim požiadavkám. Ak máte záujem o catering na firemný večierok, napíšte nám.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.